خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ارائه واحدهای تابستانه کارآموزی و پروژه‌ای در دانشکده شیمی تهران

ارائه واحدهای تابستانه کارآموزی و پروژه‌ای در دانشکده شیمی تهران

ارائه واحدهای تابستانه کارآموزی و همچنین پروژه‌ای در دانشکده شیمی تهران

مسئول آموزش دانشکده شیمی دانشگاه تهران از حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن دانشکده جهت انجام پروژه‌هایشان خبر داد.

مهندس علی نوروزی، در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، در مورد ترم تابستانی دانشگاه تهران گفتن کرد: ترم تابستانی عملا در دانشگاه تهران برقرار می باشد و همچنین واحدهای کارآموزی و همچنین پروژه‌ای ارائه داده می‌می شود. البته جهت دانشجویان کارشناسی درسی ارائه نمی‌می شود، ولی باید توجه داشت در صورتی که دانشجویی بخواهد دروس‌ عمومی خود را در قالب ترم تابستانی بگذراند ، می تواند با رفت و آمد و مراجعه به سایر دانشگاه‌ها اقدام به اخذ دروس ترم تابستانی کند و همچنین در آن راه با دانشجو مساعدت می‌می شود.

مسئول آموزش دانشکده شیمی دانشگاه تهران با اشاره به دایر بودن آزمایشگاه‌های آن دانشکده در تابستان گفت: آزمایشگاه‌ها و همچنین کتابخانه‌ها در تابستان برقرار خواهند بود و همچنین دانشکده‌ تعطیل نیست.در ایام تابستان دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه حضور دارند و همچنین مسائل مرتبط به پروژه و همچنین رساله‌های دکتری و همچنین کارآموزی خود را انجام می‌دهند.

نوروزی با گفتن آنکه خوابگاه کوی دانشگاه در تابستان برقرار می باشددرباره روند اختصاص خوابگاه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی گفت: به دلیل آنکه مقطع تحصیلات تکمیلی دائما فعال می باشد، لذا دانشجویان خوابگاهی آن مقاطع، جهت انجام کارهای آزمایشگاهی، از استاد راهنمای خود تاییدیه می‌گیرند و همچنین دانشکده نیز تاییدیه را جهت اداره کل خوابگاه‌ها صادر می کند و همچنین به آن ترتیب به دانشجویان متقاضی، خوابگاه تعلق می‌گیرد.

مسئول آموزش دانشکده شیمی دانشگاه تهران، با توضیحاتی در مورد روش‌های اتخاذ شده جذب دانشجوی خارجی گفت: سیاست جذب دانشجو سیاست کلی وزارت علوم می باشد. ما جهت جذب دانشجویان خارجی قبلا در دانشکده‌های فنی دوره‌های مشترک داشتیم و همچنین دانشجوهای ما به دانشگاه‌های خارج می‌رفتند. در بحث کارآموزی هم سال شمسی قبل میزبان تعداد بسیاری دانشجو از کشورهای آلمان، اروپای شرقی و همچنین سایر کشورها بودیم.

او همچنین همچنین با اشاره به محدودیت‌های حضور دانشجویان خارجی گفتن کرد: متاسفانه به دلیل محدودیت‌هایی که وجود دارد، در دانشکده‌های فنی کمتر دانشجوی خارجی داریم، ولی باید توجه داشت در دانشکده ادبیات و همچنین علوم انسانی اکثرا و بیشتر دانشجوی خارجی می‌پذیریم، زیرا و به درستی که خارجی‌ها علاقه دارند در حوزه تاریخ و همچنین فرهنگ اطلاعات کسب کنند.

نوروزی در مورد رشته‌هایی که در چند سال شمسی اخیر اضافه شده گفتن کرد: طی چند سال شمسی قبل رویه، مبتنی بر توسعه بوده و همچنین ما رشته‌های جدید در مقاطع تحصیلات تکمیلی، دوره‌های ارشد و همچنین دکتری ساخته یا ایجاد کردیم. ممکن می باشد به دلیل کمبود استاد یا محدودیت‌های امکانات آزمایشگاهی در مقاطعی پذیرش را محدود کنیم، ولی باید توجه داشت سیاست کلی توسعه بوده می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-10538
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ارائه واحدهای تابستانه کارآموزی و همچنین پروژه‌ای در دانشکده شیمی تهران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک