خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ارائه کارنامه‌ جشنواره پژوهشی «علامه شعرانی» در حوزه علمیه تهران

ارائه کارنامه‌ جشنواره پژوهشی «علامه شعرانی» در حوزه علمیه تهران

ارائه کارنامه‌ جشنواره پژوهشی «علامه شعرانی» در حوزه علمیه تهران

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مسئول دبیرخانه نخستین جشنواره پژوهشی علامه شعرانی استان تهران، از ارائه کارنامه شرکت کنندگان در نخستین دوره جشنواره، در وبسایت و مرکز خبرهای جدید معاونت پژوهش استان خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – علی قدردان عنوان کرد: تمامی کارنامه‌ها در مراحل متنوع و گوناگون و مختلف، آماده ارائه به شرکت‌کنندگان می باشد.

او همچنین افزود، تلاش شده می باشد تا قسمت و بخش توصیفی کارنامه‌ها به صورت جامع‌ و همچنین به صورت کاملاً نقادانه و همچنین آموزشی باشد.

قدردان در مورد نحوه ارائه کارنامه‌های نخستین جشنواره عنوان کرد: اساتید حوزه علمیه استان تهران، حداکثر از ۳ مرداد ماه می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز، با درج کد ملی و همچنین کد اثر در تارنمای اینترنتی معاونت پژوهش حوزه علمیه استان تهران، لینک علامه شعرانی کارنامه خود را گرفتن کنند.

او همچنین از همه اساتید حوزه علمیه استان تهران دعوت کرد تا در جشنواره علامه شعرانی که فراخوان آن هم به زودی اعلام می‌می شود، شرکت کنند.

دبیرخانه جشنواره‌های معاونت پژوهش حوزه علمیه استان تهران، با شماره تماس ۷۷۴۸۸۹۰۰ داخلی ۴۰۵، از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۴:۰۰ آماده پاسخ‌گویی به سؤالات اساتید استان، در آن ارتباط و رابطه می باشد.

http://pnuna.com/1394/04/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : ارائه کارنامه‌ جشنواره پژوهشی «علامه شعرانی» در حوزه علمیه تهران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک