سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ارائه گزارش های اجتماعی و فرهنگی دانشگاه ها به کمیسیون آموزش

ارائه گزارش های اجتماعی و فرهنگی دانشگاه ها به کمیسیون آموزش

ارائه نقل از های فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی دانشگاه ها به کمیسیون آموزش

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – عبدالوحید فیاضی درخصوص جلسه معاونین دانشجویی وزارت خانه علوم و همچنین بهداشت و همچنین دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش گفت: در آن جلسه مسائل فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی دانشگاه ها مطرح و همچنین قرار شد آن نهادها نقل از ها و همچنین اقدامات خود را در قالب نقل از های رسمی به کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس ارائه کنند.

او همچنین افزود: در آن جلسه مسائل متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه ها در حوزه های فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی شامل اعتیاد دانشجویان مورد بررسی کردن قرار گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس تاکید کرد: براساس مسائل مطرح شده در آن جلسه قرار شد وزارت خانه های علوم و همچنین بهداشت و همچنین دانشگاه آزاد نسبت به مسائل فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشجویان شامل موضوع اعتیاد حساسیست بیشتری داشته باشند.

فیاضی خاطرنشان کرد: در آن جلسه نقل از های مرتبط به مسائل فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها نیز در اختیار افراد کمیسیون قرار گرفت.

او همچنین عنوان کرد: بخشی از مسائل مطرح شده در آن جلسه مرتبط به دانشگاه ها و همچنین بخشی از آن هم نیز مرتبط به جامعه می باشد که در دانشگاه ها نیز وجود دارد.

http://pnuna.com/1394/11/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : ارائه نقل از های فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی دانشگاه ها به کمیسیون آموزش

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک