خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اراده و تلاش فرد مهمتر از کلاس کنکور است

اراده و تلاش فرد مهمتر از کلاس کنکور است

اراده و همچنین تلاش فرد مهمتر از کلاس کنکور می باشد

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایرنا – پژمان شهبازی دستجرده اظهار داشت: لطف خداوند رحمان و همچنین رحیم و همچنین کمک و همچنین پشتیبانی خانواده ام شامل عوامل اصلی موفقیتم در کنکور امسال به شمار می رود.

او همچنین گفت: همچنین بایستی و حتما از تلاش معلمان مدرسه و همچنین کادر آموزش و همچنین پرورش استان اصفهان نیز تقدیر و همچنین تشکر کنم که راهنمایی های آنان در کسب آن رتبه برایم خیلی زیاد با ارزش بود.

رتبه نخست تیم آزمایشی علوم ریاضی و همچنین فنی آزمون سراسری افزود: من دغدغه کنکور را از مدت ها قبل داشتم ولی باید توجه داشت به صورت جدی آن کار را بعد از امتحانات نهایی شروع کردم.

شهبازی دستجرده در ادامه خاطرنشان کرد: تمام سعی خویش را داشتم که در کنکور امسال بتوانم بهترین نمره را کسب کنم.

او همچنین ادامه داد: روزهایی که مدرسه می رفتم اغلب ۷ ساعت به کنکور اختصاص می دادم و همچنین بعد از پایان مدرسه نیز تقریبا تمام اوقاتم را در همین راستا سپری می کردم.

او همچنین با اشاره به وجود آموزشگاه های متعدد کنکور در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف کشور یادآور شد: به نظرم تلاش و همچنین اراده فرد شرط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت دستیابی به اهداف مورد نظر می باشد و همچنین در صورتی که آن عوامل باشد دانش آموز می تواند در مدرسه خویش نیز به نتایج مورد نظر دست یابد.

رتبه نخست تیم آزمایشی علوم ریاضی و همچنین فنی آزمون سراسری اظهار داشت: علاقه مند به رشته برق بوده و همچنین در یکی از دانشگاه های تهران و همچنین یا اصفهان ادامه تحصیل خواهم داد.

http://pnuna.com/1394/04/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : اراده و همچنین تلاش فرد مهمتر از کلاس کنکور می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک