سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ارتباط ۷ میلیون خانواده ایرانی با دانشگاه آزاد

ارتباط ۷ میلیون خانواده ایرانی با دانشگاه آزاد

ارتباط ۷ میلیون خانواده ایرانی با دانشگاه آزاد

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر حمید میرزاده در آن مراسم با اشاره به تاثیر بسزای دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه کشور اظهار داشت: کار بزرگی که آیت الله هاشمی رفسنجانی با تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی انجام دادند در تاریخ ایران جاودانه شد چرا که آن دانشگاه نه تنها باعث توسعه علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی کشور آن هم هم بدون تکیه بر منابع بودجه دولتی شده می باشد، بلکه در افزایش آگاهی های شهروندان و مردم شهر و همچنین به تبع آن هم توسعه سیاسی کشور نیز تاثیر شگرفی برجای گذارده می باشد.

دکتر میرزاده با اشاره به ارتباط حدود ۷ میلیون خانواده ایرانی با دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: وجود پنج میلیون فرد یا شخص فارغ التحصیل، بیش از یک میلیون و همچنین ۷۰۰ هزار دانشجو و همچنین بیش از یکصد هزار هیات علمی و همچنین کارکنانی که با دانشگاه ارتباط دارند، نشان دهنده ضریب نفوذ بالای دانشگاه آزاد اسلامی در اکثر خانوارهای ایرانی اعم از شهری و همچنین روستایی می باشد.

او همچنین افزود: بسیاری از فارغ التحصیلان آن دانشگاه هم اکنون پست‌های مدیریتی کشور را دارا خواهند بود و همچنین آن در حالی می باشد که بعضی اشخاص با غرض ورزی و همچنین حسادت با آن دانشگاه دشمنی کرده و همچنین دستاوردها و همچنین موفقیت های آن هم را کتمان می کنند.

او همچنین دانشگاه آزاد اسلامی را دانشگاهی بی نظیر در سطح ملی و همچنین کم نظیر در سطح بین المللی خواند و همچنین گفت: بسیاری آن گفته که دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان می باشد را خلاف واقعیت می دانند ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بگویم که ما بر اساس مستندات و همچنین آمار در آن باره سخن می گوییم.

دکتر میرزاده افزود: بنای دانشگاه از راستگویی و همچنین صداقت ساخته شده می باشد بنابراین افرادی که در آن هم فعالیت می کنند نیز روحیه متفاوتی از دیگر مشاغل دارند و همچنین راستگویی یکی از ویژگی های آنان به شمار می رود.

او همچنین دانشگاه آزاد اسلامی را متعلق به همه شهروندان و مردم شهر ایران دانست و همچنین گفت: آن دانشگاه با حمایت طبقات متوسط جامعه ایران شکل گرفته می باشد، خانواده‌هایی که با پس اندازهای خود باره تحصیل فرزندانشان را فراهم کردند.

او همچنین نهاد سما را یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و همچنین پس نتیجه آن می شود که ابتکار حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و همچنین همت و همچنین پایمردی دکتر جاسبی دانست و همچنین اظهار داشت: تلاش همکارانی مانند مهندس میرشمسی، رییس اسبق آن نهاد باعث گسترش آن نهاد مثل دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور شد به گونه‌ای که امروز آن نهاد شامل ۱۱۵آموزشکده و همچنین ۶۳۰ مدرسه با ۱۰۹ هزار دانشجو و همچنین ۶۱ هزار دانش آموز می باشد.

براساس به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید دانشگاه آزاد، میرزاده با اشاره به سوابق علمی و همچنین مدیریتی دکتر زرهانی در نهادهایی مانند آموزش و همچنین پرورش، گفت: بدون اغراق می‌قدرت گفت که دکتر زرهانی هر پست مدیریتی که به تا حال به دست داشته در آن هم موفق عمل کرده می باشد. چرا که او همچنین شامل عنصر مهمی به نام تعهد و همچنین دلسوزی می باشد که لازمه موفقیت جهت هر مدیری می باشد؛ دکتر زرهانی از جنس دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین آموزش و همچنین پرورش ایران می باشد.

او همچنین ادامه داد: آنچه در انتصاب مدیران دانشگاه آزاد اسلامی همواره مدنظر قرار داده ام، سوابق علمی، کاری، استعداد و همچنین دلسوزی اشخاص بوده می باشد.

او همچنین، خواستار ساخته یا ایجاد فضایی آکنده ار توسعه علمی،پژوهشی و همچنین آموزشی با ضریب سطح بالا شد و همچنین به همکارانش توصیه کرد: مثل یک مدیر جهادی با یکدیگر همکاری متعهدانه و همچنین دلسوزانه داشته باشند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-7-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : ارتباط ۷ میلیون خانواده ایرانی با دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک