سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / ارتقا ۱۰ درصدی مقرری دانشجویان بورسیه غیرایرانی مصوب شد

ارتقا ۱۰ درصدی مقرری دانشجویان بورسیه غیرایرانی مصوب شد

ارتقا ۱۰ درصدی مقرری دانشجویان بورسیه غیرایرانی مصوب شد

 

مدیرکل دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان از افزایش مقرری ۱۰ درصدی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بورسیه غیر ایرانی داد .

 

مدیرکل دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان از ارتقا مقرری ۱۰ درصدی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بورسیه غیر ایرانی خـبر داد .

دکتر صمد حاجی جباری در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خـبر گفت: امسال مقرری دانشجویان غیر ایرانی بورسیه مقطع کارشناسی ارشد دکتری ۱۰ درصد افزایش یافته مصوبه آن هم دریافت شده برای ابلاغ به دفتر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ارسال شده است.

وی افزود: این ارتقا مقرری ۱۰ درصدی از اول سال جاری اجرایی می شود.

مدیرکل دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان افزود: در پرداخت مقرری دانشجویان که هر سه و یا ۶ ماه پرداخت می شود در اولین پرداخت این افزایش ۱۰ درصدی لحاظ خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر با احتساب طلاب، حدود ۲۸ هزار و ۲۰۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه های داخل و دانشگاه جامعه المصطفی قم مشغول تحصیل می باشند که بعضی از آنها بورس و برخی به صورت آزاد، تحصیل می کنند.

به نقل از مهر، حاج جباری پیش از این عنوان کرده بود که بیش از ۴ هزار نفر از این دانشجویان ، بورس الف دانشجویانی هستند که کمک نرخ ، شهریه، بیمه وبقیه خدمات آنها تامین می شود بورس ب دانشجویانی می باشند که کمک هزینه به آنها تعلق نمی گیرد ولی شهریه و بیمه به آنها تعلق می گیرد و در حال حاضر حدود ۲ هزار نفر بورس الف هستند .

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …

سوپروب close
خرید بک لینک