خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : اختتامیه مرحله سراسری بیست و همچنین دومین دوره جشنواره قرآن و همچنین عترت دانشگاهیان دانشگاه پیام نور شامگاه قبل، ۲۴ مهرماه در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و همچنین پژوهش استانداری کرمانشاه برگزار شد.
در آن دوره از مسابقات ۲۵۰ فرد یا شخص از برترین‌های دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور حضور داشتند و همچنین در ۶ قسمت و بخش با یکدیگر به رقابت پرداختند.
براساس آن به گفته روز قبل، ۲۴ مهرماه همزمان با آخرین روز از آن رقابت‌ها برترین‌های آن دوره از مسابقات در دو قسمت و بخش بانوان و همچنین آقایان در رشته‌های حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، حفظ کل، خواندن و قرائت ترتیل و همچنین بررسی اعلام شد.

رشته حفظ ۵ جز
برترین‌های رشته حفظ ۵ جزء آقایان به ترتیب نفرات اول تا سوم مصطفی نغیماوی از خوزستان، حاتم کشاورز از فارس و همچنین اسماعیل درخشان از اصفهان بودند.
نفرات برگزیده رشته‌ حفظ ۵ جزء بانوان زهرا مرادی از اصفهان، لیلا شاهی از تهران و همچنین افسانه آذرمون از خوزستان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در رشته حفظ ۵ جزء در قسمت و بخش اساتید نیز فخریه ساده‌نژاد از خوزستان رتبه برتر آن مسابقات را به خود اختصاص داد.

رشته حفظ ۱۰ جز
در قسمت و بخش آقایان وحید حاجیلو از زنجان فرد یا شخص اول، سیدمهدی صفوی از تهران فرد یا شخص دوم و همچنین حامد قاسمی سیمین از همدان فرد یا شخص سوم اعلام شدند.
نفرات برگزیده رشته‌ حفظ ۱۰ جزء در قسمت و بخش دانشجویان اَمَل عبیداوی از خوزستان، فاطمه انثویی مجرد از اصفهان و همچنین زهرا آقایی از قزوین بودند.

رشته حفظ ۱۵ جز
در رشته حفظ ۱۵ جزء در قسمت و بخش اساتید نیز مرضیه حدادی از اصفهان و همچنین سیده مرضیه حسینی‌نیا از ایلام به ترتیب اول و همچنین دوم شدند.

رشته حفظ ۲۰ جز
نفرات برتر در رشته‌های حفظ ۲۰ جزء و همچنین حفظ کل نیز به ترتیب نفرات برتر امین امینی‌فرد از خراسان شمالی، امیر عبدالله فرجی از خوزستان، حسن تاچه‌بندها از قزوین، امیر رضا قیامی از آذربایجان شرقی، سینا طلایی از آذربایجان اروپایی و همچنین میثم آقامحمدی از تهران بودند.
در رشته حفظ ۲۰ جزء منیره خدابنده از آذربایجان شرقی، زهرا حسنی از آذربایجان اروپایی و همچنین سیده یاسمین پیرا از خوزستان بودند.

رشته حفظ کل قرآن
در آن دوره از رقابت‌ها در قسمت و بخش اساتید نیز رضا بویرخانی رتبه برتر رشته حفظ کل را به خود اختصاص داد.
نفرات برگزیده رشته حفظ کل بانوان در قسمت و بخش دانشجویی فاطمه نظری از مازندران، مینا چشم سبز از خوزستان و همچنین فرزانه جعفریان از تهران اول تا سوم شدند.

رشته خواندن و قرائت ترتیل و همچنین بررسی

نفرات برتر رشته‌ ترتیل در قسمت و بخش دانشجویان علی انبوتی از آذربایجان شرقی فرد یا شخص اول، سیدمهدی موسوی از زنجان فرد یا شخص دوم و همچنین محمد خلیفه‌لو از تهران فرد یا شخص سوم بودند همچنین در آن رشته در قسمت و بخش اساتید محمدحسین وافعیان از اصفهان رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
در رشته خواندن و قرائت بررسی آقایان، نفرات برتر اول تا سوم احمد حسینی از خراسان رضوی، محمد اسمعیلی از اردبیل و همچنین ابراهیم فلاح تبسم چهره از گیلان و همچنین سجاد امینی از آذربایجان شرقی به صورت مشترک سوم شدند.
برگزیدگان رشته خواندن و قرائت ترتیل و همچنین بررسی بانوان نیز در رشته ترتیل عاطفه ناصح از گیلان، انسیه حاجی یوسفی از قزوین و همچنین فاطمه عاشوری از خوزستان بودند همچنین در رشته خواندن و قرائت بررسی نیز ام‌البنین طالبی از آذربایجان شرقی، فاطمه گلینی‌مقدم از اصفهان و همچنین شیما احمدی از مرکزی اول تا سوم شدند.

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک