خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۱۴ اردیبهشت اعلام می شود

اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۱۴ اردیبهشت اعلام می شود

اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۱۴ اردیبهشت اعلام می می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش قرار می گیرد.

81589588 6419814 اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۱۴ اردیبهشت اعلام می شود

حسین توکلی روز چهارشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب در جلسه آزمون حاضر بوده اند که از میان آنها تعداد ۵۷۶ هزار و همچنین ۷۴۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند.

۹وی افزود: از تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته، تعداد ۴۰ هزار و همچنین ۲۸۱ داوطلب (حدود ۷۱ قسمت و بخش) نسبت به انتخاب رشته و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کرده اند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد بیش از ۷۰ قسمت و بخش از تعداد ۴۰ هزار و همچنین ۲۸۱ داوطلب انتخاب رشته کننده در آزمون دکتری ۱۳۹۴ به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه تخصصی، بررسی کردن سوابق علمی آموزشی و همچنین پژوهشی و همچنین حداکثر در ۵ کد-رشته محل به دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی ذیربط معرفی خواهند شد.

براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی اعلام شده هر یک از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ضرورت دارد براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی مندرج در اطلاعیه ای که به همپراه فهرست اسامی آنها بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار داده می می شود با به همراه داشتن مدارک مورد مستلزم و نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه جهت شرکت در مصاحبه تخصصی و همچنین سایر مراحل گزینشی دانشگاه یا دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزشی عالی معرفی شده، رفت و آمد و مراجعه کنند.

فراهنگ**۹۱۲۹ ** ۱۵۶۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-9833
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۱۴ اردیبهشت اعلام می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک