خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۹۴ امروز اعلام می شود

اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۹۴ امروز اعلام می شود

اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۹۴ امروز اعلام می می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور اعلام کرد که فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی جهت مصاحبه امروز(دوشنبه ۱۴ اردیبهشت) اعلام می می شود.

81594204 6427936 اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۹۴ امروز اعلام می شود

حسین توکلی صبح امروز (دوشنبه) در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی اعلام شده فهرست اسامی تعداد ۳۰ هزار و همچنین ۶۱ فرد یا شخص معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دوره دکتری ۱۳۹۴ که از آن تعداد ۱۲ هزار و همچنین ۲۳۸ فرد یا شخص زن و همچنین ۱۷ هزار و همچنین ۸۲۳ فرد یا شخص مرد خواهند بود، جهت شرکت در مصاحبه تخصصی امروز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجحش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

در آن آزمون تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ داوطلب مجاز به انتخاب شده بودند که از آن تعداد ۴۰ هزار و همچنین ۳۰۴ داوطلب یا به عبارت دیگر ۷۱ قسمت و بخش از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، انتخاب رشته کرده بودند.

توکلی افزود: از تعداد ۴۰ هزار و همچنین ۳۰۴ داوطلب انتخاب رشته کننده، تعداد ۳۰ هزار و همچنین ۶۱ داوطلب یا به عبارت ۷۴٫۵۹ قسمت و بخش آنها به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه تخصصی، بررسی کردن سوابق علمی و همچنین پژوهشی و همچنین حداکثر در ۵ کد-رشته به دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی معرفی می شوند.

هریک از معرفی شدگان ضرورت دارد براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی مندرج در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می گیرد با به همراه داشتن مدارک مورد مستلزم و نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه جهت شرکت در مصاحبه تخصصی و همچنین سایر مراحل گزینش به دانشگاه یا موسسات آموزش عالی معرفی شده رفت و آمد و مراجعه کنند.

فراهنگ**۹۱۲۹**۱۶۰۱**

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-9881
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اسامی چند برابر ظرفیت دکتری ۹۴ امروز اعلام می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک