خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / استان بوشهر از نظر زیرساخت‌های دانشگاهی محروم است

استان بوشهر از نظر زیرساخت‌های دانشگاهی محروم است

استان بوشهر از نظر زیرساخت‌های دانشگاهی محروم می باشد

بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و همچنین امام و پیشوا جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر از نظر زیرساخت‌های دانشگاهی محروم می باشد. 60de0238d2534430af611ac47119af63 استان بوشهر از نظر زیرساخت‌های دانشگاهی محروم است

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر یکشنبه در نشست با مسئولان دانشگاه آزاد بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های خیلی زیاد بسیاری به منظور توسعه علمی در کشور گرفته شده می باشد و همچنین دانشگاه آزاد نیز نقش مهمی در آن راستا دارد.

او همچنین تغییر پیدا کردن علم و همچنین دانش به محصول را یک گام خیلی زیاد مهم در عرصه علمی دانست و همچنین با اشاره به نقش دانشگاه‌ها در آن باره، افزود: جهت آنکه یک کشور در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف نظامی و همچنین اقتصادی و همچنین … بتواند حرفی جهت گفتن داشته باشد بایستی و حتما در باره علمی پیشرفت کند.

امام و پیشوا جمعه بوشهر بر لزوم توجه ویژه به دانشگاه‌ها تاکیذ کرد و همچنین گفتن داشت: استان بوشهر همواره شامل جایگاه ویژه‌ای در قسمت و بخش علمی بوده می باشد و همچنین هم اکنون استان  شامل ۹۵ قسمت و بخش باسواد می باشد که با باسواد شدن چند قسمت و بخش دیگر، بوشهر اولین استان باسواد کامل در کشور خواهد بود.

او همچنین ادامه داد: استان بوشهر شامل توانمندی بالایی در عرصه علمی می باشد ولی متاسفانه از نظر زیرساخت‌های دانشگاهی از استان‌های محروم کشور می باشد و همچنین بایستی و حتما تلاش می شود که دانشکده های نفت و همچنین گاز و همچنین هسته‌ای و همچنین کشاورزی و همچنین … تا مقطع دکتری در استان ساخته یا ایجاد و همچنین توسعه یابد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم هدف‌گذاری پروژه‌ها به ویژه در عرصه دانشگاهی در استان بوشهر، افزود: سند چشم‌انداز دانشگاه آزاد بوشهر بایستی و حتما در افق بلند دیده می شود و همچنین زیرساخت‌های مناسب و همچنین استاندارد در مقاطع تحصیلات تکمیلی ساخته یا ایجاد می شود.

دانشگاه آزاد پتانسیل بالایی جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه دارد

دست یار هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر نیز در آن نشست اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را به نام سال شمسی ملت و همچنین حکومت، همدلی و همچنین همزبانی نامگذاری نموده اند و همچنین همه ما وظیفه داریم در راستای تحقق آن شعار تلاش ویژه‌ای داشته باشیم.

حجت الاسلام علی آل بویه اضافه کرد: دانشگاه آزاد بوشهر شامل ظرفیت‌های خیلی زیاد خوبی می باشد و همچنین تلاش داریم با همدلی و همچنین همفکری اکثرا و بیشتر در راستای توسعه آن دانشگاه گام‌های محکمی برداریم.

او همچنین با تاکید به لزوم تلاش همه مسئولان و همچنین شهروندان و مردم شهر جهت تحقق شعار امسال، ادامه داد: دانشگاه آزاد پتانسیل بالایی دارد که می‌تواند نقش خیلی زیاد مهمی در رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه داشته باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-9312
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : استان بوشهر از نظر زیرساخت‌های دانشگاهی محروم می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک