خانه / دسته‌بندی نشده / استخدامی بانک کشاورزی ۹۳ + مصاحبه

استخدامی بانک کشاورزی ۹۳ + مصاحبه

استخـدام بانک کشاورزی ۹۳ + مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی

%name استخدامی بانک کشاورزی ۹۳ + مصاحبه

استخـدام بانک کشاورزی ۹۳ + مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی

خبر ۲۶ فروردین ۹۳ – برگزاری همایش روش ی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی

همایش آموزش ی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی هدف فراهم کردن زمینه ورود کارکنان مناسب برای خدمت در این بانک صبح روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه در تهران برگزار شد. بـه گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این مراسم که محمد حسن فروغی فر عضو هیات مدیره، منوچهر حیاتی مدیرامورسرمایه آدم ی، روسا و معاونان برخی از ادارات مرکزی، مدیران شعب این بانک در استان ها همین طور مدیران گروه های مالی اداری و پشتیبانی و رابطان هسته گزینش مدیریت ها حضور داشتند،فروغی فر طی سخنانی با اشاره بـه اینکه برند بانک کشاورزی سرمایه آدم ی آن است بر رعایت تمام اصول نظریه و عملی در فرآیند جذب نیروهای جدید تأکید کرد. منوچهر حیاتی مدیر امور سرمایه آدم ی بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن بیان فرآیند های قانونی آزمون استخدامی ابراز امیدواری کرد زمینه ورود کارکنان مناسب برای خدمت در این بانک فراهم شود. بر طبق این گزارش بیان مفاهیم آموزش ی بوسیله دکتر طاهری از استادان دانشگاه،سخنرانی منوچهر نبی رئیس اداره کل امور کارکنان،محمدرضا جمالوندی مسئول کمیته ایثارگران و محمد حسین رضایی پور مدیر هسته گزینش بانک کشاورزی وجلسه پرسش وجواب از دیگر برنامه های این همایش روزه بود. این گزارش می افزاید مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان وهله نخست آزمون استخدامی بانک کشاورزی که اردیبهشت ماه سال قدیم برگزار شد، زودی شروع خواهد شد و واجدان شرایط بعد از احراز شرایط لازم در این بانک مشغول به کارخواهند شد.

خبر ۶ اسفند ۹۲ – زمان مصاحبه پذیرفته شدگان بانک کشاورزی

با درود خدمت شما کاربران عزیز بنا انتشار اخبار کذبی که متاسفانه برخی سایتها در مورد زمان مصاحبه اعلام میدارند. تیم ای استخـدام بنا مسولیتی که در قبال شما کاربران دارد وظیفه خود دانست که به شما اطلاع دهد به این اخبار کذب توجه نکنید. زیرا این سایتها متاسفانه فقط نو ثابت را مانند اینکه “طبق ارتباط تلفنی با مسئول مربوطه زمان اقطعا لی …” را در تمام آگهی های خود مینویسند. لطفا این اخبار توجه نکنید زیرا این افراد هدفی جز گمراه کردن ذهن شما ندارند. پس لطفا صبور باشید و مطمئن باشید اگر خبر موثقی باشد در وب وبسایت ای استخـدام منتشر می شود .

با آخرین پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواب آزمون استخدامی بانک کشاورزی آماده شده است اما زمان دقیق اعلام نتایج هنوز اعلام نشده و اقطعا ل زیاد اعلام نتایج تا انتها مهرماه صورت می‌گیرد.

خبر۳۰ شهریور ۹۲ – الان ارتباط گرفتم و با یک ی از مسئولین استخدامی بانک حرف کردم ایشون عنوان کردند تنها چیزی که بوسیله مسئولین رده بالاتر عنوان شده این است که بزودی نتایج رو اعلام خواهند کد و توانسته اند مجوزات لازمه رو کسب کنند ولی عنوان کردند اقطعا ل بسیار قوی تا اواخر ماه آینده نباید منتظر خبری بود!

خبر ۹ شهریور ۹۲ -با توجه یه این خبر: طرح مهر آفرین چیست؟ +ادامه روند طرح مهرآفرین

باید کمی صبر کرد تا معین شود که این طرح جزء آزمونهایی هست که ادامه پیدا خواهد کرد و یا …

برای مشاهده ی دیگر استخدامی ها بـه لینک زیر مراجعه بکنید

استخدامی بانک اقتصاد نوین سال۹۳

خبر ۳ شهریور ۹۲ – الان با بانک ارتباط گرفتم و جویایی این آزمون و مراحل ان شدم که اعلام کردند:

فرمودند آزمون این بانک جزء مهر آفرین بوده و فعلا تا ی که مجلس و دولت بر سر این مصوبه نتیجه ای نرسند ، این آزمون نیز موقتاً مسکوت می ماند! و فعلا هیچ گونه نظری مبنی بر رد و یا تایید این آزمون نمی شود اعلام کرد…

خبر ۱۴ مرداد ۹۲ – اداره ی کارکنان بانک کشاورزی موفق به اخذ مجوز استخـدام از طریق آزمون استخدامی‌برگزار شده ، شده است و طبق گفته ی مسئول مربوطه نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی هفته ی دیگر اعلام خواهد شد.

خبر ۲۸ اردیبهشت -آزمون استخدامی بانک کشاورزی بر طبق ضوابط ومقررات استخدامی کشور، روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری به طور همزمان در تهران و مراکز استان ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،با برگزاری این آزمون همه ی که ۳۹ هزار و۷۰۰ نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته های رایانه ،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،قوت آدم ی مورد نیاز این بانک از بین افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر طبق این گزارش؛ اسامی پذیرفته شدگان وهله اول آزمون(کتبی)،تا انتها خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه انلاین این بانک بـه نشانی http://www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
این گزارش می افزاید،استان های تهران، فارس و آذربایجان شرقی ترتیب با بیش از ۶۵۰۰ ،۳۵۰۰ و۱۸۰۰ داوطلب، بیشترین شرکـت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

کلمات کلیدی:
استخدامی, استخدامی جدید ۹۳, استخدامی شرکت نفت ۹۳, استخدامی ۹۳, استخدامی نیروی انتظامی, استخدامی تامین اجتماعی, آگهی استخدام, آگهی استخدام بانک ۹۳, آگهی استخدام امروز, آگهی استخدام جدید,

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *