سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / استفاده از پتانسیل اعضای هیئت علمی در حل مشکلات اجتماعی مغفول مانده است

استفاده از پتانسیل اعضای هیئت علمی در حل مشکلات اجتماعی مغفول مانده است

بهره بری و استفاده از پتانسیل افراد هیئت علمی در حل معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی مغفول مانده می باشد

رییس دانشگاه یاسوج گفت: بهره بری و استفاده از پتانسیل افراد هیئت علمی دانشگاه در حل معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی مغفول مانده می باشد.

به نقل از تیم گرفتن خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و همچنین بویراحمد دکتر محمودرضا رحیمی در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه یاسوج با ریاست و همچنین معاونان صدا و همچنین سیمای مرکزاستان افزود:اکثر افراد هیئت علمی دغدغه مسایل فرهنگی و اجتماعی و همچنین نابسامانی ها را دارند و همچنین می توانند در حل آن معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین معضلات فرهنگی و اجتماعی راهکارهای اصولی و کاربردی ارائه دهند.

رییس دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: بعضی تکالیف فرهنگی و اجتماعی در استان مغفول مانده و همچنین متولی ویژه ای هم ندارد و همچنین مستلزم و نیاز به همکاری دانشگاه و همچنین صدا و همچنین سیما در آن باره ها احساس می‌می شود.

رحیمی تصریح کرد: دانشگاه و همچنین صدا وسیما از ارکان تاثیر گذار جامعه خواهند بود که تاثیرگذاری ماندگار و همچنین شبیه به هم دارند.

او همچنین با گفتن آنکه آموزش شامل وجوه مشترک آن دو نهاد فرهنگی می باشد، ادامه داد: نهادینه کردن بعضی از رفتارهای فرهنگی و اجتماعی در درازمدت تاثیرخود را گذاشته و همچنین بنای بعدی جامعه را پی‌ریزی می کند.

رییس دانشگاه یاسوج گفتن کرد: بایستی و حتما دانشگاه به سمتی برود که همچنین و علاوه بر وظیفه اصلی خود، بتواند نقش واقعی در ارائه راهکار و همچنین مشاوره به سازمانها و همچنین جامعه را ایفا کند.

رییس دانشگاه یاسوج بر ضرورت وجود نگاه علمی در تهیه برنامه جذاب و جالب و خوب های صداوسیما تاکید کرد و همچنین گفت: حمایت از تدوین پایان نامه های کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در ارتباط با ساخت و همچنین تولید برنامه جذاب و جالب و خوب های تصویری و تلویزیونی می تواند نگاه علمی را به تولیدات آن مجموعه بیفزاید.

یوسف افشارنیا، مدیرکل صدا و همچنین سیمای استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد نیز در آن نشست گفت: همدلی و همچنین همفکری مشترک صدا و همچنین سیما و همچنین دانشگاه نقش مهمی در رفع معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین معضلات استانی در باره فرهنگی و همچنین توسعه ای دارد.

او همچنین افزود: آنکه دانشگاه وظیفه خود را صرفا آموزشی نداند و همچنین جهت دیگر مسائل برنامه جذاب و جالب و خوب داشته باشد، خیلی زیاد ارزنده می باشد.

افشارنیا عنوان کرد: سیاست زدگی در دانشگاه ها یک آسیب می باشد که بایستی و حتما با محور قرار گرفتن مسائل علمی و همچنین فرهنگی آن معضل بر طرف می شود.

او همچنین بر بهره بری و استفاده صدا وسیما از ظرفیتهای پژوهشی دانشگاه تاکید و همچنین اظهارکرد: آن پژوهش ها می تواند بار علمی برنامه جذاب و جالب و خوب ها را افزایش دهد.

مدیرکل صدا و همچنین سیمای استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد اضافه کرد: در صورت تولید مداوم خبر در حوزه دانشگاه، خبرهای جدید علمی و همچنین پژوهشی و همچنین دانشگاهی به خبرهای جدید استان اضافه می می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-11189
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : بهره بری و استفاده از پتانسیل افراد هیئت علمی در حل معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی مغفول مانده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک