خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / استفاده از پتانسیل اعضای هیئت علمی در حل مشکلات اجتماعی مغفول مانده است

استفاده از پتانسیل اعضای هیئت علمی در حل مشکلات اجتماعی مغفول مانده است

بهره بری و استفاده از پتانسیل افراد هیئت علمی در حل معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی مغفول مانده می باشد

رییس دانشگاه یاسوج گفت: بهره بری و استفاده از پتانسیل افراد هیئت علمی دانشگاه در حل معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی مغفول مانده می باشد.

به نقل از تیم گرفتن خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و همچنین بویراحمد دکتر محمودرضا رحیمی در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه یاسوج با ریاست و همچنین معاونان صدا و همچنین سیمای مرکزاستان افزود:اکثر افراد هیئت علمی دغدغه مسایل فرهنگی و اجتماعی و همچنین نابسامانی ها را دارند و همچنین می توانند در حل آن معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین معضلات فرهنگی و اجتماعی راهکارهای اصولی و کاربردی ارائه دهند.

رییس دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: بعضی تکالیف فرهنگی و اجتماعی در استان مغفول مانده و همچنین متولی ویژه ای هم ندارد و همچنین مستلزم و نیاز به همکاری دانشگاه و همچنین صدا و همچنین سیما در آن باره ها احساس می‌می شود.

رحیمی تصریح کرد: دانشگاه و همچنین صدا وسیما از ارکان تاثیر گذار جامعه خواهند بود که تاثیرگذاری ماندگار و همچنین شبیه به هم دارند.

او همچنین با گفتن آنکه آموزش شامل وجوه مشترک آن دو نهاد فرهنگی می باشد، ادامه داد: نهادینه کردن بعضی از رفتارهای فرهنگی و اجتماعی در درازمدت تاثیرخود را گذاشته و همچنین بنای بعدی جامعه را پی‌ریزی می کند.

رییس دانشگاه یاسوج گفتن کرد: بایستی و حتما دانشگاه به سمتی برود که همچنین و علاوه بر وظیفه اصلی خود، بتواند نقش واقعی در ارائه راهکار و همچنین مشاوره به سازمانها و همچنین جامعه را ایفا کند.

رییس دانشگاه یاسوج بر ضرورت وجود نگاه علمی در تهیه برنامه جذاب و جالب و خوب های صداوسیما تاکید کرد و همچنین گفت: حمایت از تدوین پایان نامه های کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در ارتباط با ساخت و همچنین تولید برنامه جذاب و جالب و خوب های تصویری و تلویزیونی می تواند نگاه علمی را به تولیدات آن مجموعه بیفزاید.

یوسف افشارنیا، مدیرکل صدا و همچنین سیمای استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد نیز در آن نشست گفت: همدلی و همچنین همفکری مشترک صدا و همچنین سیما و همچنین دانشگاه نقش مهمی در رفع معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین معضلات استانی در باره فرهنگی و همچنین توسعه ای دارد.

او همچنین افزود: آنکه دانشگاه وظیفه خود را صرفا آموزشی نداند و همچنین جهت دیگر مسائل برنامه جذاب و جالب و خوب داشته باشد، خیلی زیاد ارزنده می باشد.

افشارنیا عنوان کرد: سیاست زدگی در دانشگاه ها یک آسیب می باشد که بایستی و حتما با محور قرار گرفتن مسائل علمی و همچنین فرهنگی آن معضل بر طرف می شود.

او همچنین بر بهره بری و استفاده صدا وسیما از ظرفیتهای پژوهشی دانشگاه تاکید و همچنین اظهارکرد: آن پژوهش ها می تواند بار علمی برنامه جذاب و جالب و خوب ها را افزایش دهد.

مدیرکل صدا و همچنین سیمای استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد اضافه کرد: در صورت تولید مداوم خبر در حوزه دانشگاه، خبرهای جدید علمی و همچنین پژوهشی و همچنین دانشگاهی به خبرهای جدید استان اضافه می می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-11189
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : بهره بری و استفاده از پتانسیل افراد هیئت علمی در حل معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی مغفول مانده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1451460663_2

ثبت نام آزمون Ph.D علم پزشکی جدید تا ۲۰ خرداد

ثبت نام آزمون Ph.D علم پزشکی جدید تا ۲۰ خرداد تاریخ نشر : ۱۳ خرداد …

سوپروب close
خرید بک لینک