خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / استقلال دو دانشکده‌ دانشگاه علامه در سال جاری

استقلال دو دانشکده‌ دانشگاه علامه در سال جاری

استقلال دو دانشکده‌ دانشگاه علامه در سال شمسی جاری

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با گفتن آنکه دانشکده‌های علوم ریاضی و همچنین رایانه و همچنین علوم ارتباطات مستقل خواهند شد، اظهار کرد: سرفصل بعضی از‌ رشته‌های جدید به وزارت علوم ارسال شده می باشد.

نادر نعمت‌اللهی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا، در خصوص رشته‌های جدید دانشگاه علامه طباطبایی گفت: رشته‌های فیزیولوژی اسپورت و ورزشی در ‌گرایش اصولی و کاربردی، مدیریت میراث فرهنگی در مقطع ارشد، رشته ریاضیات اقتصادی و مالی در مقطع دکتری و همچنین مترجمی زبان عربی رشته‌های جدیدی خواهند بود که در بعدی‌ای نزدیک راه‌اندازی خواهند شد.

او همچنین ادامه داد: سرفصل بعضی از آن رشته‌ها تدوین شده و همچنین به وزارت علوم هم ارسال شده ولی باید توجه داشت سرفصل بعضی دیگر از رشته‌ها هنوز نوشته نشده می باشد.

دست یار آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: دانشکده ریاضی و همچنین علوم ارتباطات در سال شمسی جاری از دانشکده اقتصاد و همچنین علوم فرهنگی و اجتماعی خارج خواهند شد و همچنین به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

او همچنین در خصوص پذیرش دانشجویان دکتری نیز اظهار کرد: جهت پذیرش دانشجو در آن مقطع در سال شمسی قبل به تیم‌ها اعلام کردیم که به صورت مستقل پنج فرد یا شخص را دعوت و همچنین با آنان مصاحبه کنند.

نعمت‌اللهی ادامه داد: دانشجویان استعداد درخشان در آن مقطع نیز در سال شمسی‌های قبل به صورت سلیقه‌ای و همچنین بدون اعلام فراخوان پذیرش می‌شدند، در حالی که ما در سال شمسی قبل و همچنین سال شمسی جاری فراخوان دادیم و همچنین با آن اشخاص مصاحبه کردیم.

دست یار آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی تصریح کرد: قبل از آنکه آزمون مستقل پذیرش در پردیس‌ها‌ حذف می شود، ما جهت پذیرش دانشجویان در پردیس‌ها از طریق نهاد سنجش اقدام کردیم، در حالی که در قبل دانشگاه رأسا اقدام به آن کار می‌کرد.

او همچنین در پایان خاطرنشان کرد: اراده و تصمیم راسخ کمیته علمی تیم‌ها و همچنین کمیته پژوهش‌محور نیز در پذیرش متقاضیان سهمیه استعداد درخشان دوره دکتری و همچنین پژوهش‌محور خیلی زیاد تأثیرگذار می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-9740
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : استقلال دو دانشکده‌ دانشگاه علامه در سال شمسی جاری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک