خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اشتباه در سوالات آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ تایید شد / برگزاری آزمون مجدد

اشتباه در سوالات آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ تایید شد / برگزاری آزمون مجدد

اشتباه در سوالات آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ اثبات و یا تایید شد / نمایش آزمون مجدد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : امتحانات ۱۲ خرداد ۹۴ با خطای نرم افزای سیستم بانک سوالات نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور همراه بود.

دانشجویان رشته الهیات – گرایش فقه و همچنین مبانی حقوق که در ۱۲ خردادماه ۱۳۹۴ امتحان پایان ترم درس فلسفه فقه با کد درس ۱۲۲۰۲۸۴ را داشتند با سوالاتی مواجه شدند که هیچ ربطی به درس مربوطه نداشت و همچنین سوالات مرتبط به درس کلام ۱ بود.

اعتراضات در مورد آن درس و همچنین آن امتحان خیلی زیاد زیاد شد تا جایی که مجبور شدیم موضوع را از مسئولین نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور پیگیری کنیم.

مهدی باقرپسندی ، ریاست آزمون سازی مرکز آمون نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور در گفتگوی اختصاصی با پیام نورنا آن موضوع را اثبات و یا تایید کرد و همچنین گفت : درس فلسفه فقه بدلیل خطای نرم افزاری با درس کلام ۱ هم آزمون شده می باشد و همچنین آن موضوع مرتبط به خطای انسانی نبوده و همچنین کاملا خطای نرم افزاری بوده می باشد.

مهدی باقرپسندی با اشاره به نمایش آزمون مجدد آن درس اعلام کرد : نامه مرتبط به نمایش آزمون مجدد جهت آن درس امروز به معاونت آموزشی جهت اثبات و یا تایید ارسال شده می باشد و همچنین قطعا آن آزمون مجددا برگزار خواهد شد و همچنین بایستی و حتما منتظر اعلام تاریخ و همچنین ساعت نمایش آزمون مجدد از سوی معاونت آموزشی باشیم.

ریاست آزمون سازی مرکز آمون نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور با اشاره به آن موضوع گفت : از دانشجویان عزیز درخواست داریم جهت آن درس اعتراضی در سیستم گلستان ثبت نکنند و همچنین همچنین اعتراضی از طریق فکس جهت آن درس ارسال نکنند ، زیرا و به درستی که آن درس قطعا مجددا برگزار خواهد شد.

او همچنین اعلام کرد : در بیش از چهارهزار عنوان آزمون دروس ، آن خطا رخ داده با پوزش از دانشجویان عزیز زمان تکرار آن امتحان از طریق اطلاعیه معاونت آموزسی به مراکز و همچنین واحدهای سراسر کشور اعلام می می شود.

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%81%D9%82%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : اشتباه در سوالات آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ اثبات و یا تایید شد / نمایش آزمون مجدد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک