سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند

اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند

اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند

57766082 اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند

ریاست پارک علم و همچنین فناوری خراسان رضوی گفت: اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت متاسفانه دیده نمی‌شوند.

دکتر رضا قنبری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پارک علم و همچنین فناوری خراسان، حدود ۴۳۰۰ فرد یا شخص در ۳۲۶ شرکت خصوصی فعالیت می‌کنند؛ میانگین سنی آن اشخاص زیر ۳۰ سال شمسی بوده و همچنین ۸۵ قسمت و بخش آن هم‌ها تحصیلاتی در مقاطع بالای کارشناسی دارند. به همین دلیل آن اشخاص بایستی و حتما از سوی مسئولان دیده شوند تا خداقوتی به آن هم‌ها گفته می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: افرادی با کار و همچنین تلاش زیاد بایستی و حتما دیده شده و همچنین جهت دیگران الگو شوند؛ لذا جهت تحقق چنین فرهنگی بایستی و حتما تمام قدرت خود را به کار گیریم. اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند.

ریاست پارک علم و همچنین فناوری خراسان رضوی تصریح کرد: قسمت و بخش خصوصی توانمند و همچنین با دانش می‌تواند کشور را از نظر ذهنی ثروتمند کند، ما احتیاج داریم آن فرهنگ را تبلیغ کنیم که رسانه در آن مورد نقش خوبی دارد، ولی باید توجه داشت ارگان‌های غیره ای هم وجود دارند که می‌توانند آن فرهنگ را در جامعه ترویج دهند.

قنبری عنوان کرد: در پارک علم و همچنین فناوری خراسان رضوی، معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری وجود داشته و همچنین حدود ۱۰۰ ستاد وجود دارد که در آن هم‌ها ۴۳۰۰ فرد یا شخص در حال فعالیت خواهند بود و همچنین در صورتی که فضای بیشتری به جوانان داده می شود، آن موضوع باعث برکت و همچنین نیز ثروت اکثرا و بیشتر در استان می‌می شود. فعالیت اصلی پارک علم و همچنین فناوری شبکه‌سازی می باشد و همچنین یکی از کارهایی که شبکه‌سازی مستلزم و نیاز دارد، توسعه فرهنگ در اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر می باشد.

انتهای پیام

Source link

http://phdpress.ir/%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%D9%88%D8%B2%D8%AF%D8%8C/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : اشخاص بسیاری دلشان جهت کشور می‌سوزد، ولی باید توجه داشت دیده نمی‌شوند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک