خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اصلاح روند ارتقاء و تبدیل وضعیت اساتید دانشگاه علامه

اصلاح روند ارتقاء و تبدیل وضعیت اساتید دانشگاه علامه

اصلاح روند ارتقاء و همچنین تغییر پیدا کردن اوضاع اساتید دانشگاه علامه

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به آنکه روند علمی جدیدی جهت تغییر پیدا کردن اوضاع اساتید آن دانشگاه تدوین شده می باشد، گفت: هیئت ممیزه دانشگاه جهت بررسی کردن پرونده‌های ارتقای اساتید دریک سال شمسی ، ۲۴ جلسه برگزار کرد و همچنین اکثر پرونده‌هایی که در آن یک سال شمسی اخیر بایگانی شده بودند مورد بررسی کردن قرارگرفت.

نادرنعمت اللهی درگفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا، درمورد تغییرات روند رسیدگی به پرونده ارتقای اساتید گفت: از ۹۰ پرونده مطرح شده درسال ۹۲ در هیئت ممیزه ۶۳ مورد ارتقاء داشتیم درحالی که در ۴ سال شمسی قبل از سال شمسی ۹۲ در مجموع تنها و فقط ۶۴ مورد ارتقای رتبه اساتید داشتیم.

او همچنین ادامه داد: درسال های قبل تمدید قرارداد و همچنین یا تغییر پیدا کردن اوضاع اساتید بعد از جلب موافقت تیم انجام می‌شد درحالی که از سال شمسی ۹۲ پروسه ای علمی جهت تغییر پیدا کردن اوضاع اساتید تدوین شده است.همچنین تعداد جلسات هیئت ممیزه در ۴ سال شمسی قبل از سال شمسی ۹۲ جمعا ۲۱ جلسه بود، درحالی که در طول سال شمسی ۹۲، ۲۴ جلسه برگزار شد و همچنین اکثر پرونده‌هایی که در آن یک سال شمسی اخیر بایگانی شده بودند مورد بررسی کردن قرارگرفت.

دست یار آموزشی دانشگاه علامه درپاسخ به سوالی مبنی بر فرایند سنجش صلاحیت علمی اساتیدی که در سال شمسی‌های قبل بدون اطلاع تیم‌های علمی وارد دانشکده‌ها و همچنین مشغول به تدریس می شدند‌،‌گفت: همه آن اساتید پیمانی خواهند بود و همچنین در صورتی که نتوانند در دوره زمانی مشخص کردن شده به اوضاع رسمی-آزمایشی ارتقاء یابند از دانشگاه اخراج می‌شوند.

او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از سخنانش درمورد متوسط جمعیت دانشجویان درکلاس ها گفتن کرد: میانگین جمعیت دانشجویان در یک کلاس در مقطع کارشناسی بین ۳۰ تا ۳۵ فرد یا شخص می باشد همچنین متوسط جمعیت دانشجویان در مقطع ارشد بین ۷ تا ۱۵ و همچنین درمقطع دکتری بین ۳ تا ۹ فرد یا شخص می باشد. همچنین حداقل تعداد دانشجو جهت تشکیل کلاس در مقطع کارشناسی ۱۵ فرد یا شخص، ارشد ۷ فرد یا شخص و همچنین دکتری ۳ فرد یا شخص می باشد.

او همچنین درخصوص میانگین معدل دانشجویان نیز افزود: میانگین معدل دانشجویان در مقطع کارشناسی ۱۵٫۲۵، درمقطع ارشد ۱۶٫۳۹ و همچنین در مقطع دکتری ۱۷٫۲۸ می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%A1-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-9999
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اصلاح روند ارتقاء و همچنین تغییر پیدا کردن اوضاع اساتید دانشگاه علامه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک