خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اصلاح و جذب هرم هیات علمی از مهمترین برنامه‌های دانشگاه آزاد است

اصلاح و جذب هرم هیات علمی از مهمترین برنامه‌های دانشگاه آزاد است

اصلاح و همچنین جذب هرم هیات علمی از مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دانشگاه آزاد می باشد

دست یار مسائل مجلس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تودیع و همچنین معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد گفت: کیفی سازی و همچنین توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گرفته شده می باشد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا،مراسم تکریم و همچنین تودیع دکتر فردین بوستانی و همچنین معارفه دکتر طه آل بویه رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد برگزار شد. حجت الاسلام علی عسگری دست یار مسائل مجلس دانشگاه آزاد اسلامی در آن جلسه که با حضور روسای واحدهای استان، مسئولان استانی و همچنین دانشگاهیان برگزار شد، اظهار داشت: دکتر میرزاده تلاش های بسیاری در راستای چابک سازی دانشگاه انجام داده که قابل تقدیر می باشد.

او همچنین یادآور شد: توسعه تحصیلات تکمیلی و همچنین توجه به خروجی تحصیلات تکمیلی به صورت جدی در دستور کار رییس دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین همه مدیران قرار گرفته و همچنین موفقیت های خوبی نیز حاصل شده می باشد.

حجت الاسلام و همچنین المسلمین عسگری گفت: وجود ۵ میلیون فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی نشان دهنده ظرفیت و همچنین توسعه آموزش عالی در دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه کشورهای بسیاری به دنبال کسب تجربه از دانشگاه آزاد اسلامی خواهند بود، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری دنیاست که بر پایه مستلزم و نیاز جامعه و همچنین خواست شهروندان و مردم شهر حرکت می کند. آن دانشگاه در مسیر توسعه علمی موفقیت های بسیاری کسب کرده می باشد.

دست یار مسائل مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با گفتن آنکه بیش از ۶۰ قسمت و بخش تحصیلات تکمیلی کشور به دست دانشگاه آزاد می باشد، گفت: آن موضوع بسیاری را به واکنش و همچنین حسادت در برابر دانشگاه آزاد اسلامی واداشته می باشد .

او همچنین با گفتن آنکه کیفی سازی تحصیلات تکمیلی تنها با جذب اساتید مدعو و همچنین نخبگان ایرانی خارج از کشور و همچنین تقویت هرم هیات علمی بررسی کننده و پروهشگر خواهد شد، خاطر نشان کرد: حمایت از شرکت های دانش بنیان و همچنین شرکت های فناوری و همچنین تجاری سازی علم در دانشگاه شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های پیش رو دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

او همچنین در ادامه به گفته های اخیر مقام معظم رهبری در خصوص جلوگیری از سیاسی شدن فضای دانشگاه ها اشاره کرد و همچنین گفت: طبق فرمایشات رهبری در دانشگاه ها بایستی و حتما از حاشیه سازی سیاسی پرهیز می شود، بر آن باوریم که دانشگاه محل سیاست فهمی و همچنین تولید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می باشد، نباید اساتید و همچنین دانشجویان حرکت علمی دانشگاه را با رفتارهای جناجی و همچنین سیاسی کاری تحت تاثیر قرار دهند.

دست یار مسائل مجلس دانشگاه گفت: پیشگیری از سیاست زدگی در دانشگاه آزاد اسلامی بخصوص در سالی که سال شمسی انتخابات مجلس در پیش روست از ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب ها به شمار می رود.

او همچنین افزود: دکتر میرزاده به عنوان یک چهره آکادمیک و همچنین علمی، چهره ای فراجناحی می باشد، او همچنین از اشخاص معتدل و همچنین علمی در امر مدیریت دانشگاه بهره بری و استفاده می کند و همچنین اشخاص منصوب شده جدید در ریاست دانشگاه های استان نمونه بارز و همچنین روشنی در آن پیشامد جدید خواهند بود.

عسگری در ادامه به دکتر آل بویه توصیه کرد اجازه ندهد دانشگاه در استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد یک باشگاه سیاسی تغییر پیدا کردن می شود و همچنین براساس آمایش سرزمینی و همچنین نیازمندی منطقه ای در تصویب رشته های دکترا تلاش کرده و همچنین از همه ظرفیت و همچنین قدرت مدیریتی خود جهت حل معضلات شهروندان و مردم شهر آن هم منطقه بهره بری و استفاده کند.

او همچنین در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در شرایط فعلی بهترین تعامل را با قوای سه گانه دارد که تشکر ریاست مجلس در افتتاح بیمارستان سجاد تبریز از دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین اظهارات دکتر روحانی در مراسم سالگرد دانشگاه گواه روشنی بر آن ادعا می باشد.

به به گفته مرکز روابط عمومی و همچنین اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فردین بوستانی نیز با گفتن آنکه کار در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج بدون حمایت مسئولان امکان پذیر نبود، گفت : بالا بودن هزینه ها و همچنین کاهش دخل و درآمد کار در دانشگاه را دشوار می کرد.

دکتر بوستانی گفت: در حوزه آموزشی تقویت تحصیلات تکمیلی در دستور کار قرار گرفت و همچنین در حال حاضر ۱۶ رشته مقطع دکتری در حال جذب دانشجو خواهند بود .

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%87%D8%B1%D9%85-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-10607
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اصلاح و همچنین جذب هرم هیات علمی از مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دانشگاه آزاد می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک