سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری ۹۴

اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری ۹۴

اطلاعیه ‌نهاد‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در مورد‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و همچنین محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری ۹۴اطلاعیه ‌نهاد‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در مورد‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و همچنین محل‌ رفع نقص کارت‌ شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال شمسی ۱۳۹۴ نشر یافته شده شد.

 نهاد سنجش آموزش کشور ضمن آرزوی موفقیت جهت کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال شمسی ۱۳۹۴ موارد ذیل را به اطلاع می‌رساند:

 الف‌ – نحوه‌ و همچنین زمان پرینت کارت شرکت در آزمون دکتری ۹۴

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه ۱۲/۱۲/۹۳ جهت دیدن و همچنین پرینت بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، جهت پرینت کارت شرکت در آزمون بایستی و حتما در تاریخ مشخص کردن شده به شرح فوق به وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد رفت و آمد و مراجعه نموده و همچنین با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و همچنین نام، کد ملی و همچنین تاریخ تولد) و همچنین یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و همچنین کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و همچنین براساس تاریخ و همچنین آدرس مشخص کردن شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مرتبط رفت و آمد و مراجعه نمایند. بدیهی می باشد که جهت شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و همچنین ارائه آن هم الزامی می باشد. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار گرفته قابل پرینت و همچنین گرفتن می‌باشد.

ب‌ ـ آدرس و همچنین محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون دکتری ۹۴

آدرس و همچنین محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کلیه داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان (براساس بند ۳۳ تقاضانامه ثبت‌نامی) به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد و همچنین داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون بایستی صبح از ساعت ۸:۰۰  الی ۱۲:۰۰ و همچنین بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۱۳/۱۲/۹۳ و همچنین یا پنج‌شنبه مورخ ۱۴/۱۲/۹۳ به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت (مندرج در جدول شماره ۲ آن اطلاعیه) رفت و آمد و مراجعه نمایند.

ج- زمان نمایش آزمون دکتری ۹۴

براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال شمسی ۱۳۹۴ رأس ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه ۱۵/۱۲/۹۳ در شهرستان های مندرج در جدول شماره ۱ آن اطلاعیه برگزار خواهد شد. نام و همچنین آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص گردیده می باشد.

د- تذکرهای‌ مهم‌ 

۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و همچنین ۱۸ (شامل نام خانوادگی و همچنین نام، سال شمسی تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی، متقاضیان رشته‌های تحصیلی بورسیه خارج از کشور) کارت شرکت در آزمون دیدن نمودند، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مرتبط حداکثر تا تاریخ ۱۵/۱۲/۹۳ منحصراً به وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد سنجش آموزش کشور رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد شدن به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و همچنین داوطلبان در صورتی که نسبت به بندهای ۳ و همچنین ۷ (جنس و همچنین معلولیت) کارت شرکت در آزمون مغایرتی دیدن نمودند، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشدیکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۱۳/۱۲/۹۳ و همچنین یا پنج‌شنبه مورخ ۱۴/۱۲/۹۳ به نماینده نهاد سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مرتبط (براساس جدول شماره ۲) رفت و آمد و مراجعه نمایند و همچنین موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. ضمناً در خصوص بندهای ۱۲ و همچنین ۲۱ (نام رشته امتحانی و همچنین محل نمایش آزمون) هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.

۲- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۸ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون تو وجود دارد، جهت داوطلبان متقاضی بهره بری و استفاده ازسهمیه رزمندگان (سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و همچنین واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح) مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت روشن شدن اوضاع سهمیه خود به ارگان مربوطه رفت و آمد و مراجعه نمایید، داوطلبان متقاضی بهره بری و استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران) مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد حداکثر تا تاریخ ۱۵/۱۲/۹۳ به قسمت ویرایش کارت آزمون دکتری سال شمسی ۱۳۹۴ در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد سنجش آموزش کشور وارد شده و همچنین سهمیه مذکور را اصلاح نمایند تا در صورت تأیید سهمیه، مشخصات آن دسته از داوطلبان از طریق ارگان ذیربط در اختیار آن نهاد قرار گیرد، در غیر آن صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و همچنین هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.

۳- به داوطلبان توصیه می‏می شود که مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون را که همراه با کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد قرار گرفته می باشد و همچنین قابل پرینت می‌باشد دقیقاً مطالعه نمایند و همچنین با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و همچنین بر اساس آدرس حوزه‏های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده می باشد حوزه امتحانی خود را شناسائی نمایند.

۴-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می‌باشد یا عکس روی کارت شامل اشکالاتی شامل فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و همچنین … می‌باشد ضروری می باشد در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس ۴*۳ (که در سال شمسی جاری تهیه شده باشد) و همچنین کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده نهاد سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مرتبط (براساس جدول شماره۲‌) رفت و آمد و مراجعه نمایند و همچنین موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

۵- داوطلبان جهت حضور در جلسه آزمون بایستی و حتما همچنین و علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی ویا شناسنامه عکسدار و همچنین چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاکن، مدادتراش و همچنین سنجاق به همراه داشته باشند. از وارد شدن داوطلبانی که کارت وارد شدن به جلسه و همچنین کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

۶- از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (بجز مدارک مندرج در بند ۵ فوق) و همچنین هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی، و همچنین محاسباتی ( از قبیل تلفن همراه، پیجر و همچنین ماشین حساب)، کیف دستی، ساک دستی،کتاب، جزوه، اکیداً خودداری نمایند. بدیهی می باشد که به همراه داشتن هرکدام از وسایل مندرج دراین بند به عنوان تقلب و همچنین تخلف تلقی و همچنین با داوطلبان ذیربط برابر آیین نامه تقلب و همچنین تخلف رفتار خواهد شد.

۷- با توجه به آنکه نهاد سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و همچنین ارتقاء کیفی حوزه های نمایش آزمون، مستلزم و نیاز به نظرات تو به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و همچنین اطلاعات جهت ارزیابی حوزه ها دارد، خواهشمند می باشد نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال شمسی ۱۳۹۴ از تاریخ ۱۵/۱۲/۹۳ لغایت ۲۰/۱۲/۹۳ بصورت اینترنتی از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد اقدام نمائید .

ه‍- یادآوری مهم درخصوص معدل

معدلهای مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان (معدل مدرک کارشناسی و همچنین معدل مدرک کارشناسی‌ارشد)، براساس اطلاعاتی که توسط شخص داوطلب به هنگام ثبتنام اینترنتی ارائه شده، درج گردیده می باشد، لذا داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد معدلهای مندرج در کارت ورودی خود را با توجه به تبصرههای ذیل بررسی کردن و همچنین چنانچه داوطلبی در زمان ثبتنام جهت شرکت در آزمون مذکور (۱۶/۹/۹۳ لغایت ۲۶/۹/۹۳) موفق نشده می باشد که معدل مقطع کارشناسی‌ارشد خود را بنا به دلایلی در فرمهای اینترنتی ثبتنام درج نماید، میتواند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد و همچنین وارد شدن به مرحله ویرایش نسبت به اصلاح معدل واقعی خود اقدام نماید. بدیهی می باشد در غیراینصورت قبولی آن هم دسته از داوطلبانی که در ردیف پذیرفتهشدگان نهایی قرار میگیرند لغو شده و همچنین مسئولیت هرگونه تبعات بعدی بعهده شخص داوطلب بوده و همچنین هیچگونه عذری در آن مورد پذیرفته نخواهد شد.

تبصره۱- فارغ التحصیلان سنوات قبل و همچنین همچنین آن هم‌دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۱۶/۹/۹۳ (زمان ثبت‌نام جهت شرکت آزمون) موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) شده و همچنین دانش‌آموخته تلقی گردیده ، بایستی و حتما معدلهای مندرج در مدرک تحصیلی مقاطع کارشناسی و همچنین کارشناسی‌ارشد آنان با معدل‌های مندرج در کارت ورودی یکسان باشد در غیراینصورت می‌بایست نسبت به ویرایش معدل خود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد اقدام نمایند.

تبصره۲- دانشجویان سال شمسی آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ فارغ التحصیل شده و همچنین یا تا ۳۱/۶/۹۴ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل خواهند شد، در مرحله پرینت کارت وارد شدن به جلسه آزمون می توانند نسبت به ویرایش معدل فارغ التحصیلی (جهت فارغ التحصیلان تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳) و همچنین یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ (جهت فارغ التحصیلان تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴) در قسمت ویرایش اطلاعات کارت مذکور اقدام نمایند.

تبصره۳- آندسته از داوطلبانی که دوره تحصیلی مقطع کارشناسی آنان ناپیوسته بوده، بایستی و حتما میانگین معدل واقعی کاردانی (فوق دیپلم) و همچنین مقطع کارشناسی (لیسانس) آنان با معدل کارشناسی مندرج در کارت ورودی یکسان باشد. در غیراینصورت می‌بایست نسبت به ویرایش معدل خود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد اقدام نمایند.

قانون رسیدگی به تخلفات و همچنین جرایم در آزمون های سراسری

ماده ۵- تخلفات و همچنین جرایم در آن قانون مشتمل بر موارد زیر می باشد:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در نمایش آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و همچنین دستگاه های حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول جهت شرکت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا اشخاص خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و همچنین طراحان سئوال جهت تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- بهره بری و استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و همچنین دستگاه های حافظه‌دار.

د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط نمایش آزمون جهت پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مرتبط به داوطلبان یا بهره بری و استفاده غیر مجاز از آنها.

و همچنین- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و همچنین پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و همچنین دفاتر مرتبط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و همچنین افشای آن هم یا شرکت یا معاونت در آن امر قبل یا حین نمایش آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در آن امر قبل یا حین نمایش آزمون اعم از آنکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را در مورد متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و همچنین اعلام به مراجع ذی ربط یا محروم و بی بهره از گزینش در آزمون آن هم سال شمسی.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محروم و بی بهره از گزینش علمی در آزمون آن هم سال شمسی و همچنین ابطال قبولی داوطلب در آن هم سال شمسی و همچنین محروم و بی بهره از شرکت در آزمون از یک تا ده سال شمسی بعد.

تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) آن قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و همچنین) (ز) و همچنین (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را جهت رسیدگی و همچنین اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۱۰) ریا ل تا یک میلیارد (۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۱) ریال یا حبس از یک تا پنج سال شمسی یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک تیم یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌می شود و همچنین تشکیل دهنده و همچنین سرکرده تیم یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و همچنین جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده جهت مرتکب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی افراد هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و همچنین مرتکب همچنین و علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و همچنین (۷) آن قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و همچنین مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در آن قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی او همچنین در آزمون را ابطال می‌نماید. در آن صورت مؤسسه آموزشی مرتبط از صدور و همچنین اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به او همچنین خودداری خواهد نمود، و همچنین چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به او همچنین اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید یا وزارت آموزش و همچنین پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن هم گواهی خواهند بود.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی کردن‌های فنی و همچنین علمی، بین نمرات و همچنین رتبه اکتسابی داوطلبی و همچنین سوابق تحصیلی او همچنین مغایرت های غیرمتعارف مشهود و همچنین اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و همچنین دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و همچنین نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و همچنین اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. مشخص کردن اوضاع نهایی آزمون آن داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می باشد.

ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و همچنین آموزشی که جهت افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث آن قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن هم لغو می‌می شود و همچنین مدیران مسؤول آنها، همچنین و علاوه بر محروم و بی بهره دائمی از تأسیس و همچنین اداره آن گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در آن قانون و همچنین سایر قوانین محکوم می‌شوند، و همچنین چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) می باشد.

تبصره- در مورد آموزشگاه هایی که فاقد مجوز باشند همچنین و علاوه بر اقدام مراجع قوانین و قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و جنایت و همچنین پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در آن خصوص از آن تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۱۴/۱۲/۹۳ همه روزه و همچنین در ساعات اداری با شماره ‌تلفنهای‌ ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ یا قسمت و بخش پاسخگویی اینترنتی نهاد سنجش آموزش کشور در میان بگذارند.

 جدول شماره ۱- شهرستان محل نمایش آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال شمسی‌ ۱۳۹۴ براساس استان محل اقامت داوطلبان

نام استان

شهرستان محل

 نمایش آزمون

شهرستان محل اقامت

آذربایجان شرقی

تبریز

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آذرشهر(۱۱)، اسکو(۱۳)، اهر(۱۴)، بستان آباد(۱۵)، تبریز(۱۷)، خداآفرین (۳۰)، سراب(۲۰)، کلیبر(۲۳)، ورزقان(۱۲)، میانه(۲۷) و همچنین هریس (۲۸) استان آذربایجان شرقی می باشند.

مرند

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای جلفا(۱۸)، شبستر(۲۱) و همچنین مرند (۲۵) استان آذربایجان شرقی می باشند.

مراغه

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای مراغه(۲۴)، بناب(۱۶)، چاراویماق (۱۹)، عجب شیر (۲۲)، ملکان(۲۶) و همچنین هشترود(۲۹) استان آذربایجان شرقی می باشند.

آذربایجان اروپایی

ارومیه

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ارومیه (۱۱) و همچنین اشنویه(۱۲) استان آذربایجان اروپایی می باشند.

خوی

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای خوی(۱۷)، چابپاره(۲۶)، سلماس(۱۹)ماکو (۲۱)، چالدران(۱۶)، پلدشت(۲۵) و همچنین شوط(۲۷) استان آذربایجان اروپایی می باشند.

میاندوآب

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پیرانشهر (۱۴)، مهاباد (۲۲)، سردشت (۱۸)، میاندوآب (۲۳)، بوکان (۱۳)، نقده (۲۴)، شاهین دژ (۲۰) و همچنین تکاب (۱۵) استان آذربایجان اروپایی می باشند.

اردبیل

اردبیل

کلیه داوطلبان استان اردبیل‌

اصفهان

اصفهان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اصفهان(۱۳)، شاهین شهرستان و همچنین میمه(۱۴)، تیران و همچنین کرون(۱۵)، چادگان(۱۶)، خوانسار(۱۸)، فریدن(۲۲)، برخوار(۳۲)خمینی شهرستان(۱۷)، خور و همچنین بیابانک(۳۳)، دهاقان(۲۱)، سمیرم(۱۹)، شهررضا(۲۰)، فلاورجان(۲۴)، فریدونشهر (۲۳)، لنجان(۲۷)، مبارکه (۲۸)، نائین (۲۹)، گلپایگان(۲۶)، نجف آباد(۳۰) و همچنین بوئین میاندشت(۳۴) استان اصفهان می باشند.

کاشان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کاشان(۲۵)، آران و همچنین بیدگل(۱۱)، نطنز (۳۱) و همچنین اردستان(۱۲) استان اصفهان می‌باشند.

ایلام

ایلام‌

کلیه داوطلبان استان ایلام‌

بوشهر

بوشهر

کلیه داوطلبان استان بوشهر‌

تهران

تهران

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اسلامشهر (۱۱)، رباط کریم(۱۵)، شهریار(۱۹)، قدس(۲۴)، بهارستان (۲۶)پردیس(۲۸)، تهران(۱۳)، دماوند(۱۴)، ملارد(۲۵)، شمیرانات (۱۸) و همچنین فیروزکوه(۲۰) استان تهران می باشند.

ری

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پیشوا (۲۷)، ری (۱۶)، ورامین (۲۳)، پاکدشت (۱۲) و همچنین قرچک(۲۹) استان تهران می باشند.

چهارمحال وبختیاری

شهرستان کرد

کلیه داوطلبان استان چهار محال‌ و همچنین بختیاری‌

خراسان جنوبی

بیرجند

کلیه داوطلبان استان خراسان خراسان جنوبی می باشد.

خراسان رضوی

مشهد

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بینالود (۳۱)، چناران (۱۶)، درگز (۱۹)، سرخس (۲۲)، فریمان (۲۳)، فیروزه (۳۲)، قوچان (۲۴)، کلات (۲۶)، مشهد (۲۸) و همچنین نیشابور(۲۹) از استان خراسان رضوی می باشند.

تربت حیدریه

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای تربت حیدریه (۱۵)، تایباد (۱۲)، گناباد (۲۷)، مه ولات(۱۴)، زاوه (۳۵)، کاشمر(۲۵)، بردسکن(۱۱)، خواف(۱۸)، تربت جام(۱۳)، خلیل آباد(۱۷)، رشتخوار(۲۰)، باخزر (۳۶) و همچنین بجستان (۳۰) استان خراسان رضوی می باشند

سبزوار

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای سبزوار(۲۱)، جغتای(۳۳)، جوین (۳۴)، خوشاب (۳۷) و همچنین داورزن (۳۸) از استان خراسان رضوی می باشد.

خراسان شمالی

بجنورد

کلیه داوطلبان استان خراسان شمالی

خوزستان

اهواز

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آبادان (۱۱)، خرمشهر(۱۹)، آغاجاری(۳۵)، امیدیه(۱۲)، اندیکا(۳۱)، اهواز(۱۴)، ایذه(۱۵)، باغ ملک(۱۶)، باوی(۳۴)، بندر ماهشهر(۱۷)، بهبهان(۱۸)، حمیدیه(۳۶)، دشت آزادگان(۲۱)، رامشیر(۲۳)، رامهرمز(۲۲)، شادگان(۲۴)، شوشتر(۲۶)، کارون(۳۷)، لالی(۲۹)، مسجدسلیمان(۲۸)، هفتگل(۳۲)، هندیجان (۳۰) و همچنین هویزه (۳۳) از استان خوزستان می باشند.

دزفول

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای دزفول‌(۲۰)، اندیشمک (۱۳)، شوش(۲۵) وگتوند(۲۷) استان خوزستان می باشند.

زنجان

زنجان

کلیه داوطلبان استان زنجان‌

سمنان

سمنان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آرادان(۱۶)، سمنان(۱۲)، گرمسار(۱۴) و همچنین مهدی شهرستان (۱۵) از استان سمنان می باشند.

شاهرود

‌داوطلبانی‌که شهرستان ‌محل‌اقامت آنان یکی از شهرستانهای شاهرود (۱۳)، دامغان(۱۱) و همچنین میامی(۱۷) استان سمنان می باشد.

سیستان و همچنین بلوچستان

زاهدان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای خاش(۱۴)، زاهدان(۱۷) و همچنین میرجاوه(۲۷) از استان سیستان و همچنین بلوچستان می باشند.

ایرانشهر

داوطلبانی که محل اقامت آنان شهرستانهای ایرانشهر(۱۱)، سرباز(۱۸)، سراوان(۱۹)، دلگان(۲۱)، مهرستان(۲۲)، فنوج (۲۵) و همچنین سیب سوران(۲۳) از استان سیستان و همچنین بلوچستان می باشند

زابل

داوطلبانی که محل اقامت آنان شهرستان زابل(۱۵)، زهک(۱۶)، نیمروز(۲۸)، هیرمند (۲۴) و همچنین هامون (۲۹) استان سیستان و همچنین بلوچستان می باشد

چا‌بهار

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای چا‌بهار(۱۲)، کنارک(۱۳)، نیک شهرستان (۲۰) و همچنین قصرقند(۲۶) استان سیستان وبلوچستان می‌باشند.

فارس

شیراز

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهایآباده(۱۱)، ارسنجان(۱۲)، اقلید(۱۴)، بوانات(۱۵)، پاسارگاد(۳۱)، خرامه(۳۸)، جهرم (۱۶)، خرم بید(۱۷)، کازرون(۲۶)، خنج(۲۸)، رستم(۳۵)، سپیدان(۲۰)، سروستان(۳۶)، شیراز(۲۱)، فراشبند(۲۲)، فیروزآباد(۲۴)، قیر وکارزین(۲۵)، کوار(۳۹)، گراش(۳۷)، لارستان (۲۷)، لامرد (۲۹)، مرودشت(۳۰)، ممسنی (۳۲) و همچنین مهر(۳۳) استان فارس می باشند.

فسا

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای استهبان(۱۳)،داراب(۱۸)، فسا (۲۳)، زرین دشت(۱۹) و همچنین نی‌ریز(۳۴) استان فارس می‌باشند.

قزوین

کلیه داوطلبان استان قزوین‌

قم

قم‌

کلیه داوطلبان استان قم‌

کردستان

سنندج

کلیه داوطلبان استان کردستان‌

کرمان

کرمان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ارزوئیه(۳۱)، بافت(۱۱)، بردسیر(۱۲)، بم(۱۳)، رابر(۲۹)، راور(۱۵)، ریگان(۲۷)، زرند(۱۷)، فهرج(۳۰)، کرمان(۲۲)، کوهبنان (۱۸) و همچنین نرماشیر(۳۳) استان کرمان می باشند.

جیرفت

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای عنبرآباد(۲۱)، جیرفت (۱۴)، فاریاب(۳۲)، کهنوج(۲۳)، منوجان(۲۶)، قله گنج (۲۵) و همچنین رودبارجنوب(۲۴) استان کرمان می باشند.

رفسنجان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای رفسنجان(۱۶)، شهربابک (۲۰)، سیرجان(۱۹) و همچنین انار(۲۸) استان کرمان می‌باشند.

کرمانشاه

کرمانشاه

کلیه داوطلبان استان کرمانشاه

ادامه جدول شماره ۱- شهرستان محل نمایش آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال شمسی‌ ۱۳۹۴ براساس استان محل اقامت داوطلبان

نام استان

شهرستان محل

 نمایش آزمون

شهرستان محل اقامت

کهکیلویه و همچنین بویراحمد

بویراحمد(یاسوج‌)

کلیه داوطلبان استان کهکیلویه و همچنین بویراحمد

گلستان

گرگان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آق قلا(۱۲)، بندرگز(۱۳)، ترکمن(۱۴)، علی آباد(۱۶)، کردکوی(۱۷)، گرگان (۱۹) و همچنین گمیشان(۲۳) استان گلستان می باشند.

گنبد کاووس

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کلاله(۱۸) مراوه تپه(۲۲) گالیکش(۲۴) مینودشت(۲۱) آزادشهر(۱۱)رامیان (۱۵) و همچنین گنبد کاووس(۲۰) استان گلستان می باشند.

گیلان

رشت

کلیه داوطلبان استان گیلان

لرستان

خرم‌آباد

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پلدختر(۱۴)، خرم آباد(۱۵)، دلفان(۱۶)، دوره (۲۰)، رومشکان(۲۱)، سلسله (۱۸) و همچنین کوهدشت(۱۹) استان لرستان می باشند.

بروجرد

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بروجرد(۱۳)، الیگودرز (۱۲)، ازنا (۱۱) و همچنین دورود(۱۷) استان لرستان می باشند.

مازندران

ساری

کلیه داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ساری (۲۰)، بهشهر(۱۴)، نکا(۲۴)، گلوگاه (۱۵)، جویبار(۱۷) و همچنین میاندرود (۲۹) استان مازندران می باشد.

بابل(برادران)

‌مازندران‌(داوطلبان مرد بجز شهرستانهای حوزه امتحانی ساری (۲۰)، چالوس(۱۸))

بابلسر (خواهران)

‌مازندران‌(داوطلبان زن بجز شهرستانهای حوزه امتحانی ساری (۲۰) و همچنین چالوس(۱۸))

چالوس

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای تنکابن(۱۶)، نوشهر(۲۶)، عباس آباد(۲۸)، رامسر(۱۹)، نور (۲۵)، چالوس(۱۸) و همچنین کلاردشت(۳۲) از استان مازندران می باشند.

مرکزی

اراک

کلیه داوطلبان استان مرکزی

هرمزگان

بندرعباس

کلیه داوطلبان استان هرمزگان‌

همدان

‌همدان

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اسد آباد(۱۱)، بهار(۱۲)، رزن(۱۴)، فامنین(۱۹)، کبودرآهنگ (۱۵) و همچنین همدان(۱۸) از استان همدان می باشند.

ملایر

داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ملایر(۱۶)، نهاوند (۱۷) و همچنین تویسرکان(۱۳) استان همدان می باشند.

یزد

یزد

کلیه داوطلبان استان یزد.

البرز

کرج

کلیه داوطلبان استان البرز

 

جدول شماره ۲ – نام و همچنین آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال شمسی‌ ۱۳۹۴ براساس استان محل اقامت داوطلبان

نام استان

نام شهرستان

محل رفع نقص کارت

نشانی باجه‌های رفع نقص

آذربایجان شرقی

تبریز

دانشگاه تبریز

تبریز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبریز، مدیریت مسائل آموزشی

مراغه

دانشگاه مراغه

مراغه: اتوبان امیر کبیر، میدان مادر، شهرک گلشهر، دانشگاه مراغه

مرند

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند

مرند: میدان دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند.

آذربایجان اروپایی

ارومیه

دانشگاه ارومیه

ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی

خوی

دانشگاه آزاد اسلامی خوی

خوی: بلوارولایت فقیه، دانشگاه آزاداسلامی واحدخوی، ساختمان اداری

میاندوآب

مرکزآموزشعالیشهیدباکریمیاندوآب

میاندوآب: میدان آیت الله وحیدی، کیلومتر۳ جاده حسن کندی، مرکز آموزش عالی شهید باکری

اردبیل

اردبیل

دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی

اردبیل: خیابان دانشگاه، دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی، ساختمان اداره کل مسائل آموزشی

اصفهان

‌ اصفهان

دانشگاه اصفهان

اصفهان: میدان آزادی، خیابان دانشگاه، دانشگاه اصفهان، ساختمان معاونت آموزشی

کاشان

دانشگاه کاشان

کاشان: کیلومتر شش بلوار قطب راوندی، دانشگاه کاشان

ایلام

‌ ایلام‌

دانشگاه ایلام

ایلام: خیابان پژوهش، دانشگاه ایلام، نهاد مرکزی، تحصیلات تکمیلی

بوشهر

‌ بوشهر

دانشگاه خلیج فارس بوشهر

بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر

تهران

تهران

حوزه خواهران: دانشگاه خوارزمی تهران

تهران: خیابان انقلاب، دروازه حکومت ،خیابان شهید مفتح، دانشگاه خوارزمی پردیس تهران

حوزه برادران: دانشگاه علم وصنعت

تهران: میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم وصنعت ایران

ری

دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان ری

تهران: بزرگراه خلیج فارس، روبروی حرم مطهرحضرت امام و پیشوا خمینی (ره)، مجتمع دانشگاهی یادگار امام و پیشوا (ره)

چهارمحال و همچنین بختیاری

شهرستان کرد

دانشگاه شهرکرد

شهرکرد: بلواررهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی

خراسان جنوبی

بیرجند

دانشگاه بیرجند

بیرجند: میدان شهدا، خیابان دانشگاه، دانشکده هنر

خراسان رضوی

مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد

مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و همچنین اقتصادی

تربت حیدریه

دانشگاه تربت حیدریه

تربت حیدریه: (کیلومتر ۷ جاده تربت حیدریه – مشهد )، بعد از پل هوایی عابرپیاده، دانشگاه تربت حیدریه

سبزوار

دانشگاه حکیم سبزواری

سبزوار: توحیدشهر، پردیس دانشگاه حکیم سبزواری، طبقه همکف، دانشکده علوم پایه

خراسان شمالی

بجنورد

دانشگاه بجنورد

بجنورد: (کیلومتر ۴ جاده اسفراین)، دانشگاه بجنورد

خوزستان

اهواز

دانشگاه شهیدچمران اهواز

اهواز: جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز

دزفول

دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول

دزفول: روبروی پایگاه چهارم شکاری، دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

زنجان

زنجان

دانشگاه زنجان

زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحدرایانه

سمنان

سمنان

دانشگاه سمنان

سمنان :کیلومتر ۳ جاده (سمنان – دامغان )، پردیس شماره یک، اداره کل آموزش

شاهرود

دانشگاه صنعتی شاهرود

شاهرود: میدان هفتم تیر، بلواردانشگاه، پردیس اصلی دانشگاه صنعتی شاهرود، نهاد مرکزی اداره کل آموزشی

سیستان و همچنین بلوچستان

زاهدان

دانشگاه سیستان و همچنین بلوچستان

زاهدان: خیابان دانشگاه، روبروی بلوارمعلم، مجتمع اسپورت و ورزشی ۲۲بهمن دانشگاه سیستان بلوچستان

زابل

دانشگاه زابل

زابل: کیلومتر۲ جاده بنجار، پردیس جدید دانشگاه زابل، ساختمان کلاسهای ابوسعید سجزی

ایرانشهر

دانشگاه ولایت-ایرانشهر

ایرانشهر: کیلومتر ۴ پهناور و بزرگ راه شهید مرادی، دانشگاه ولایت ایرانشهر

چا‌بهار

دانشگاه دریانوردی و همچنین علوم دریایی چابهار

چابهار: بلوار دانشگاه، دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار، دانشکده علوم دریایی

فارس

شیراز

دانشگاه شیراز

شیراز: خیابان ساحلی اروپایی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز

فسا

دانشگاه فسا

فسا: بلوارشهیدمحب، دانشگاهفسا

قزوین

قزوین

دانشگاه بین المللی امام و پیشوا خمینی(ره) قزوین

قزوین: انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه بین المللی امام و پیشوا خمینی (ره ) قزوین، روبروی صدا و همچنین سیمای مرکز قزوین، وبسایت و مرکز خبرهای جدید کامپیوتری دانشکده فنی و همچنین مهندسی

قم

قم‌

دانشگاه قم

قم: جاده قدیم اصفهان، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، نهاد مرکزی

کردستان

سنندج

دانشگاه کردستان-سنندج

سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان

کرمان

کرمان

دانشگاه شهید باهنر کرمان

کرمان: بلوار جمهوری اسلامی، دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه شهیدباهنر کرمان

جیرفت

دانشگاه جیرفت

جیرفت: کیلومتر ۸ جاده بندرعباس، دانشگاه جیرفت

رفسنجان

دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

رفسنجان: ابتدای بلوار ولایت، دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، نهاد مرکزی دفتر استعدادهای درخشان

کرمانشاه

کرمانشاه

دانشگاه رازی کرمانشاه

کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، دانشکده علوم

کهکیلویه و همچنین بویراحمد

بویراحمد(یاسوج‌)

دانشگاه یاسوج

یاسوج: میدان معلم، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج، اداره آموزش وتحصیلات تکمیلی

گلستان

گرگان

دانشگاه علوم کشاورزی و همچنین منابع طبیعی گرگان

گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان

گنبد کاووس

دانشگاه گنبد کاووس

گنبد کاووس: خیابان شهید فلاحی (فرودگاه سابق)، بلواربصیرت، دانشگاه گنبد کاووس

گیلان

رشت

دانشگاه گیلان-رشت

رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهربازی، پردیس دانشگاه گیلان

لرستان

خرم‌آباد

دانشگاه لرستان

خرم آباد: (کیلومتر ۵ جاده خرم آباد – تهران )، دانشگاه لرستان

بروجرد

 دانشگاه‌حضرت‌آیت‌الله اعظمی بروجردی(ره)- بروجرد

بروجرد: (کیلومتر ۳ جاده بروجرد – خرم آباد)، دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره)

مازندران

ساری

موسسه آموزش عالی هدف ساری

ساری: بلوار فرح آباد ،(جاده دریا) کیلومتر۵ موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی هدف ساری

بابل (برادران)

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

بابل: خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

بابلسر (خواهران)

دانشگاه مازندران- بابلسر

بابلسر: خیابان پاسدران، دانشگاه مازندران، نهاد مرکزی دانشگاه

چالوس

دانشگاه آزاد اسلامی چالوس

چالوس: خیابان۱۷شهریور، روبروی مسجد امام و پیشوا حسین (ع)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس، حوزه معاونت آموزشی

مرکزی

اراک

دانشگاه اراک

اراک: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب جنوبی دانشگاه اراک

هرمزگان

بندرعباس

دانشگاه هرمزگان

بندرعباس: آزادشهر، بلوار افروز شهابی پور، مجتمع آموزشی وپژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)

همدان

‌همدان

دانشگاه بوعلی سینا همدان

همدان: چهار باغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا همدان، نهاد مرکزی، اداره آموزش کل

ملایر

دانشگاه ملایر

ملایر: کیلومتر ۴ جاده اراک، دانشگاه ملی ملایر

یزد

یزد

دانشگاه یزد

یزد: صفائیه، چهار راه پژوهش، ساختمان کنار ورودی درب دانش

البرز

کرج

دانشگاه خوارزمی کرج

کرج: حصارک، میدان دانشگاه، دانشگاه خوارزمی پردیس کرج

آزمون دکتری تاریخ زمان نمایش پرینت کارت محل‌ رفع نقص PhD

آزمون دکتری ۹۴ – ۹۵ » تاریخ ، زمان نمایش پرینت کارت و همچنین محل‌ رفع نقص کارت‌ PhD | ویراش معدل ثبت نام آزمون دکتری | محل نمایش آزمون دکتری در کدام شهرهاست؟
mail2 اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری 94
آن مجموعه در ۱۰۰ صفحه جمع بندی و همچنین ارائه شده می باشد :

 • جامع ترین پیکج موفقیت در مصاحبه آزمون دکتری
 • سوالات مصاحبه (سوالاتی که اساتید مصاحبه گر در زمان مصاحبه می پرسند)
 • نقطه های مصاحبه
 • راهکارهای قبولی در مصاحبه دکتری
 • راه کارهای قبل از مصاحبه
 • راهکارهای در زمان مصاحبه
 • راهکارهای بعد از مصاحبه
 • تکنیک پاسخ دهی به سوالات اساتید مصاحبه کننده
 • چگونگی آمادگی جهت مصاحبه دکتری

کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر در صفحه : ناگفته های مصاحبه دکتری
استعداد تحصیلی مسیح خواه | هادی مسیح حواه | کلاس استعداد تحصیلی مسیح خواه | پاسخ سوالات استعداد تحصیلی دکتری ۹۳
PhdAzmoon IELTS TOEFL English Test PHD اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری 94


منابع آزمون زبان دکتری ۹۴ – منابع زبان آزمون دکتری ۹۴ – سوالات آزمون زبان دکتری MSRT(MCHE)، MHLE و همچنین EPT – سوالات مجانی و رایگان زبان آزمون دکتری – فرهیختگان دانشگاه تهران

conference PHD AZMOON 2015 management اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری 94
isi Articles Proposal Thesis اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری 94
phd book publishing1 اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری 94

چاپ پایان نامه‌ها چاپ تحقیقات تجارب و همچنین ارتقای اعتبار شغلی و همچنین تخصصی کتاب تغییر پیدا کردن کسب امتیاز در مصاحبه‌های پدیرش در مقطع کار‌شناسی ارشدو دکتری کسب امتیاز در مصاحبه‌ های شغلی مانند گزینش هیات علمی، کسب امتیاز در پذیرش تدریس در دانشگاه، ارتقاء اعتبار شغلی تالیف ترجمه و همچنین گردآوری توسط نویسنده – مشخص کردن قطع تیراژ کتاب نویسنده و همچنین مشاوره انتشاراتی تایپ و همچنین صفحه آرایی – تخصیص شابک – ارسال کتاب به کتابخانه ملی جهت اخذ فیپا اخذ مجوز چاپ طراحی جلد کتاب نویسنده و همچنین مشاوره انتشاراتی – صحافی – کامل شدن پروسه چاپ کتاب ثبت نام به عنوان مولف مترجم، گردآورنده، در سیستم اطلاعاتی منزل و خانه کتاب شرکت در مصاحبه‌های پذیرش دانشگاه‌ها در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف سرویس ها و خدمات صدور گواهی با درج شابک اختصاصی کتاب

 • جهت دیدن دیدگاه های قدیمی بر روی لینک “دیدگاه های کهنه ” کلیک نمایید و همچنین جهت پاسخ دادن به دیدگاه ها بر روی گزینه “پاسخ دادن” آن هم دیدگاه کلیک کنیذ.
 • جهت سهولت در ارتباط با هم رشته ای های خود می توانید نام رشته تان  را در عنوان دیدگاه بنویسید.


http://www.phdazmoon.net/test-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-phd.html
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اطلاعیه ‌نهاد‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در مورد‌ تاریخ ، نحوه پرینت کارت و همچنین محل‌ رفع نقص کارت‌ آزمون دکتری ۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک