خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اعتراضات خنده دار برخی از دانشجویان به امتحانات پیام نور / شما قضاوت کنید!

اعتراضات خنده دار برخی از دانشجویان به امتحانات پیام نور / شما قضاوت کنید!

اعتراضات جذاب و جالب و خنده دار بعضی از دانشجویان به امتحانات پیام نور / تو قضاوت کنید!

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : در زمان امتحانات که می می شود ، نظرات وبسایت و مرکز خبرهای جدید پر می می شود از اعتراضات دانشجویان به سوالات امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور.گاه آن اعتراضات قابل قبول هست و همچنین گاه دانشجویان بدون دلیل تنها و فقط جهت اینگه شاید اعتراضشان بگیرد ، اعتراض ثبت می کنند.

در همین ارتباط و رابطه پیش از آن ریاست مرکز آزمون سازی در گفتگویی اختصاصی به پیام نورنا از موضوع ثبت بدون دلیل اعتراضات توسط دانشجویان گله کرده بودند و همچنین عنوان کردند : دانشجویان بدون دلیل ویژه ای و همچنین صرفا جهت آنکه شاید اعتراضشان مورد قبول واقع می شود (تیری در تاریکی) ، جهت سوالات پایان ترم اعتراض ثبت می کنند و همچنین آن باعث خواهد شد افرادی که واقعا اعتراضشان مورد قبول هست به حق خود نرسند و همچنین زمان خیلی زیاد بسیاری صرف رسیدگی به تمام اعتراضات می شود.

همچنین بارها در همین وبسایت و مرکز خبرهای جدید اطلاع رسانی شده می باشد که دانشجویان عزیز لطفا در زمان ثبت اعتراضات خود حتما توضیحات کامل بابت اعتراض خود ارائه دهید ولی بعضی از دانشجویان ….

امروز از طرف مرکز آزمون دانشگاه پیام نور فکسی بدستمان رسید که جای بسی جذاب و جالب و خنده و همچنین البته جای بسی نگرانی داشت!!

جذاب و جالب و خنده بابت اعتراض جذاب و جالب و خنده داری که دانشجو جهت مرکز آزمون ارسال کرده و همچنین نگرانی بابت آنکه همین دانشجو ۲ روز دیگر قرار هست در مملکت ما حکم یک وکیل را داشته باشد و همچنین از شهروندان و مردم شهر دفاع کند!!

البته از آن نوع اعتراضات کم نیست و همچنین خیلی زیاد از اعتراضات به همین صورت ارسال می می شود و همچنین بعد دانشجویان انتظار دارند که به اعتراضشان رسیدگی می شود و همچنین شکایت از آن دارند که اعتراضشان مورد توجه قرار نگرفته می باشد!!

در اعتراض ارسال شده تنها و همچنین تنها دانشجوی محترم تنها و فقط اسم خود و همچنین رشته خود را ذکر کرده و همچنین هیچ موضوع غیره ای رو عنوان نکرده!!

حالا تو طبق اعتراض ارسالی ایشون حدس بزنید آن اعتراض مرتبط به کدام درس بوده !! مرتبط به کدام کد درس بوده !! مرتبط به کدام نیمسال تحصیلی هست!!

جذاب و جالب اینجاست که مرکزی آزمون اعلام کرده اید دانشجو هر روز همین اعتراض را ارسال میکند!!

در قسمت نظرات آن خبر لطفا قضاوت خود را ارسال کنید

به دلیل حفظ حریم فردی یا شخصی ، نام دانشجو حذف شده می باشد

جهت دیدن تصویر در سایز اصلی برروی آن هم کلیک کنید

21484 اعتراضات خنده دار برخی از دانشجویان به امتحانات پیام نور / شما قضاوت کنید!


توجه : در ثبت اعتراض به سوالات از طریق ارسال فکس ، موارد زیر حتما درج شده و همچنین ارسال گردد:

نام مقطع – نام رشته – کد درس – عنوان درس – شماره سوال – ایراد سوال – جهت اشکال سوال و همچنین اعتراض توضیحات کامل داده شده

 

http://pnuna.com/1394/04/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : اعتراضات جذاب و جالب و خنده دار بعضی از دانشجویان به امتحانات پیام نور / تو قضاوت کنید!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک