خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعطای بورس خارج به دانشجویان پزشکی در رشته بازتوانی شناختی

اعطای بورس خارج به دانشجویان پزشکی در رشته بازتوانی شناختی

اعطای بورس خارج به دانشجویان علم پزشکی جدید در رشته بازتوانی شناختی

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد به پزشکان و همچنین دانشجویان سال شمسی آخر علم پزشکی جدید بورس تحصیلی خارج از کشور در رشته بازتوانی شناختی اعطا می کند. 1431679948 690035 اعطای بورس خارج به دانشجویان پزشکی در رشته بازتوانی شناختی

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد با همکاری ستاد راهبردی توسعه علوم و همچنین فناوری های شناختی ریاست جمهوری در رشته بازتوانی شناختی، به  پزشکان عمومی و همچنین دانشجویان سال شمسی آخر علم پزشکی جدید بورس تحصیلی خارج از کشور اعطا می کند. 

افرادی شامل آن بورسیه تحصیلی چهار ساله رشنه بازتوانی شناخنی خارج کشور خواهند بود که واجدین مدرک تحصیلی دکتری حرفه ای علم پزشکی جدید عمومی باشند و همچنین حداکثر پنج سال شمسی از فارغ التحصیلی آنان قبل باشد.

دانشجویان سال شمسی آخر علم پزشکی جدید که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۴ فارغ التحصیل شوند می توانند در آن بورسیه شرکت کنند. 

داوطلبان بایستی و حتما مدارک ثبت نام خود را به آدرس pbsrc@mums.ac.ir ایمیل کنند. مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۴ می باشد. 

آن مرکز بعد از بررسی کردن مدارک ارسالی تو در صورت واجد شرایط بودن با ایمیل و همچنین نیز تلفن از تو جهت انجام مصاحبه در روز ۲۷ اردیبهشت دعوت به عمل خواهد آورد که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد در آن صورت مدارک آموزشی زبان انگلیسی، نمرات کسب شده در دوره تحصیلی، مدارک مرتبط به استعدادهای درخشان و همچنین نخبگان و همچنین یا جوایز کسب شده، مقالات و همچنین طرح های پژوهشی انجام شده (پایان نامه) به همراه داشته باشند.

داوطلبان بایستی و حتما جهت انجام مصاحبه به مرکز تحقیقات روان علم پزشکی جدید و همچنین علوم رفتاری آن دانشگاه واقع در بیمارستان روانپزشکی ابن سینا حضور یابند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-10039
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اعطای بورس خارج به دانشجویان علم پزشکی جدید در رشته بازتوانی شناختی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک