سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعطای بورس خارج به ۱۰۰ دانشجوی دوره دکتری

اعطای بورس خارج به ۱۰۰ دانشجوی دوره دکتری

اعطای بورس خارج به ۱۰۰ دانشجوی دوره دکتری

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- دست یار وزیر علوم ، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین رییس نهاد مسائل دانشجویان گفت: در سال شمسی جاری به ۱۰۰ فرد یا شخص از بین نفرات پذیرفته شده در آزمون دوره دکترای نیمه متمرکز، بورس خارج از کشور اعطا می می شود.

81574259 6392869 اعطای بورس خارج به ۱۰۰ دانشجوی دوره دکتری

مجتبی صدیقی روز جمعه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا آن مطلب را گفتن کرد.

براساس نتایج ابتدایی و اولیه آزمون دوره دکتری (PHD) نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی کشور که چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه اعلام شد، ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ داوطلب از ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب در جلسه آزمون، مجاز به انتخاب رشته شده اند و همچنین متقاضیان گرفتن بورس خارج از کشور در زمان انتخاب رشته بایستی و حتما گزینه مربوطه را نیز انتخاب کنند.

صدیقی در مورد ظرفیت بورس داخل کشور نیز گفت: بورس داخل تنها و فقط به دانشگاه های کوچک، در حال توسعه و همچنین جدید التاسیس اعطا خواهد شد.

دست یار وزیر علوم افزود: ما ظرفیت های بورس داخل را به دانشگاه ها ابلاغ می کنیم و همچنین دانشگاه ها نیز مطابق با روال قبل اشخاص مورد نظر خود را جهت گرفتن بورس معرفی می کنند.

در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ تعداد ۲۰۱ هزار و همچنین ۶۶۰ داوطلب ثبت نام کرده اند که از آن تعداد ۸۷ هزار و همچنین ۵۱۲ فرد یا شخص زن (۴۳٫۴۰ قسمت و بخش ) و همچنین ۱۱۴ هزار و همچنین ۱۴۸ فرد یا شخص مرد (۵۶٫۶۰ قسمت و بخش) خواهند بود.

فراهنگ**۹۱۲۹**۱۶۰۱**۱۴۲۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-9498
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اعطای بورس خارج به ۱۰۰ دانشجوی دوره دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک