خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / اعلام اولویت های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

اعلام اولویت های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

اعلام اولویت های کاری دانشگاه پیام نور در سال شمسی ۹۴

به به گفته phdpress :

رییس دانشگاه پیام نور اولویت های کاری آن دانشگاه را در سال شمسی ۹۴ اعلام کرد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سرلک موفقیت حاصل شده در دانشگاه پیام نور یعنی دانشگاه برتر کشور شدن در حوزه آمورشی توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در حوزه آموزشی را حاصل تلاش همه افراد هیات علمی، دانشجویان و همچنین کارکنان دانشگاه دانست.

او همچنین تصریح کرد: رویکرد ما در سال شمسی جدید آن می باشد که بتوانیم آن جایگاه ارزشمند را حفظ و همچنین تقویت کنیم.

سرلک افزود در حوزه آموزشی در سال شمسی جدید ما موضوعات تنوع بخشی به رشته ها، بازنگری در متون آموزشی و همچنین تغییراتی در آزمون ها در راستای کیفی سازی را در برنامه جذاب و جالب و خوب خود داریم.

دکتر سرلک همچنین افزود: توسعه تحصیلات تکمیلی بر مبنای نقشه علمی کشور که به تائید مقام معظم رهبری رسیده نیز به صورت ویژه در دستور کار ما قرار دارد.

ریاست دانشگاه پیام نور اظهار داشت: پیام نور در بین ۱۰ دانشگاه برتر کشور در حوزه پژوهشی قرار گرفته که ما در تلاشیم تا بصورت جدی در حوزه پژوهشی حرکت کنیم و همچنین همچنین و علاوه بر مشوق های آن دانشگاه جهت کار پژوهشی، توجه ویژه به اقتصاد دانش بنیان و همچنین ساخته یا ایجاد منابع درآمدی از آن محل را در دستور کار خواهیم داشت.

دکتر سرلک اهمیت دادن به دانشجو در فرآیند اراده و تصمیم راسخ سازی جهت دانشگاه و همچنین ساخته یا ایجاد تعامل دوسویه بین دانشجو و همچنین دانشگاه را از اولویت های خود در سال شمسی آتی اعلام نمود و همچنین افزود: نظر من آن می باشد که سرمایه دانشگاه، دانشجو می باشد و همچنین البته به تا حال نتوانسته ایم از آن سرمایه فرهنگی و اجتماعی و همچنین ظرفیت مستعد و همچنین ارزشمند به نحو مطلوب بهره ببریم.

دکتر سرلک با اشاره به تحصیل بیش از ۱۵۰۰ دانشجوی خارجی در پیام نور افزود: اکنون همه چیز جهت جذب دانشجوی خارجی در آن دانشگاه آماده شده و همچنین یکی از اولویت های اصلی ما توسعه دانشگاه در کشورهای فارسی زبان و همچنین جذب دانشجوی خارجی در آن دانشگاه می باشد که با توجه به تجربه موفق و همچنین استقبال خوب از آن موضوع، در سال شمسی جدید برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه ای جهت آن موضوع در دستور کار داریم.

او همچنین با اشاره به کسب رتبه های ممتار توسط آن دانشگاه در موضوعات فرهنگی گفت: ما در موضوع نشریات دانشجویی،کرسی های آزاد اندیشی و همچنین نمایش مسابقات قران صاحب عنوان های برتر هستیم و همچنین به دنبال ان هستیم تا همچنین و علاوه بر حفظ آن برتری، دغدغه های رهبر انقلاب در حوزه سبک زندگی و همچنین کرسی های آزاد اندیشی را به روش جدی در سال شمسی بعدی دنبال کنیم.

به به گفته روابط عمومی دانشگاه پیام نور، سرلک در پایان خاطرنشان کرد: کمیته یادگیری، تامین نیازهای مادی و همچنین معنوی و همچنین تکریم اساتید و همچنین کارکنان، کمیته بهبود و همچنین کیفیت بخشی به فرآیندهای کاری در حوزه های پژوهشی، آموزشی و همچنین دیگر حوزه ها، کمیته تنوع بخشی به درآمدها و همچنین مدیریت هزینه ها و همچنین کمیته مرتبط با رضایتمندی دانشجویان با هدف رسیدن به برند برتر آموزشی کشور در قسمتهای آخر امسال تشکیل شده که در سال شمسی اتی نتایج آن کمیته ها به صورت عملی در فرآیند برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی دانشگاه لحاظ خواهد شد و همچنین همه انشاله شاهد رونق در تمام قسمت و بخش های دانشگاه خواهند بود.

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1/
بهترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : اعلام اولویت های کاری دانشگاه پیام نور در سال شمسی ۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک