خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعلام جزئیات آزمون دکتری تا ۲ماه آینده/تشکیل شورای نظارت بر پذیرش

اعلام جزئیات آزمون دکتری تا ۲ماه آینده/تشکیل شورای نظارت بر پذیرش

اعلام جزئیات آزمون دکتری تا ۲ماه بعدی/تشکیل شورای نظارت بر پذیرش

دست یار آموزشی وزارت علوم در خصوص زمان نمایش آزمون دکتری براساس شیوه نامه جدید گفت: زمان نمایش آزمون در شیوه نامه دکتری مشخص می می شود و همچنین آن شیوه نامه طی دو ماه بعدی نهایی و همچنین ابلاغ می می شود. 1608501 اعلام جزئیات آزمون دکتری تا ۲ماه آینده/تشکیل شورای نظارت بر پذیرش

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر در خصوص زمان نمایش  آزمون دکتری که اعلام شده بود براساس قوانین جدید ۲ بار در سال شمسی برگزار خواهد شد، گفت: زمان نمایش آزمون‌ها در شیوه نامه دکتری مشخص خواهد شد.

او همچنین ادامه داد: تمام جزئیات پذیرش دانشجو در آن شیوه نامه گنجانده شده می باشد و همچنین طی دو ماه بعدی نهایی و همچنین به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

دست یار آموزشی وزارت علوم با اشاره به پیش بینی یک نظام جدید در پذیرش دکتری یادآورشد: یک نظام پاسخگویی جهت آن آزمون مشخص شده تا در صورت بروز مشکل اشخاص بتوانند به آن هم رفت و آمد و مراجعه کنند.

او همچنین یادآورشد: همچنین شورای سیاستگذاری و همچنین نظارت جهت پذیرش دانشجویان دکتری نیز مشخص کردن شده که آن شورا از افراد حقیقی و همچنین حقوقی و همچنین رؤسای دانشگاه‌های پهناور و بزرگ کشور تشکیل شده می باشد.

شریعتی نیاسر افزود: ما تمام تلاش خود را بکار می گیریم که در روند پذیرش، مشکلی پیش نیاید و همچنین پذیرش غیر منصفانه‌ای صورت نگیرد، تمام موارد به صورت جزیی در شیوه نامه پذیرش دانشجوی دکتری به درج خواهد شد.

او همچنین در مورد آیین نامه دوره‌ کارشناسی ارشد نیز گفت: آن آیین نامه ها نیز در حال تدوین می باشد و همچنین نهایت تلاش ما آن می باشد که  طی دو ماه بعدی به دانشگاه‌ها ابلاغ می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-10589
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اعلام جزئیات آزمون دکتری تا ۲ماه بعدی/تشکیل شورای نظارت بر پذیرش

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک