خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اعلام جزئیات اعطای وام عتبات دانشگاهیان

اعلام جزئیات اعطای وام عتبات دانشگاهیان

اعلام جزئیات اعطای وام عتبات دانشگاهیان

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – محمد زارع در آن خصوص گفت: بر اساس تفاهم‌نامه ای که بین ستاد عمره و همچنین عتبات دانشگاهیان و همچنین بانک ملت منعقد شده، تسهیلاتی به دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات ارائه می می شود.

او همچنین افزود: در دوره قبل مقدار آن وام در سفرهای زمینی و همچنین هوایی یک میلیون تومان بود، ولی باید توجه داشت در آن دوره مقدار و اندازه و میزان آن وام جهت سفرهایی هوایی به یک میلیون و همچنین ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته می باشد و همچنین در سفرهای زمینی مقدار و اندازه و میزان وام آن هم یک میلیون تومان می باشد.

زارع گفت: آن وام به صورت قرض الحسنه به زائرین اعطا می می شود و همچنین هیچ سودی به آن هم تعلق نمی گیرد و همچنین تنها و فقط کارمزد ۴ قسمت و بخش دارد که آن کارمزد جهت وام یک میلیونی حدود ۴۰ هزار تومان و همچنین جهت وام یک میلیون و همچنین ۵۰۰ هزار تومانی حدود ۶۰ هزار تومان خواهد بود.

او همچنین ادامه داد: اقساط ۱۸ ماهه می باشد و همچنین مقدار و اندازه و میزان قسط حدود ۶۰هزار تومان جهت وام یک میلیونی و همچنین حدود ۹۰ هزار تومان جهت وام یک میلیون و همچنین ۵۰۰ هزار تومانی می باشد.

زارع در خصوص اعطای وام به زوج های دانشجو که یکی از زوجین دانشجو نیست، هم گفت: در مورد زوج های دانشجو حتی در صورتی که هم یکی از زوجین دانشجو نباشد می تواند از آن وام بهره بری و استفاده کند و همچنین منعی در پرداخت آن هم وجود ندارد و همچنین به هر یک از زوجین وام جداگانه پرداخت می می شود. همچنین به فرزندان وامی تعلق نمی‌گیرد.

او همچنین در خصوص زمان و همچنین چگونگی پرداخت وام هم گفت: آن وام بعد از قرعه کشی و همچنین نهایی کردن ثبت نام به زائرین اعطا می می شود و همچنین نیازی به معرفی نامه به بانک هم نیست. بعد از ثبت نام زائرین به صورت سیستمی به شعب بانک ملت در سراسر کشور معرفی می شوند و همچنین می توانند با یک ضامن معتبر که مورد تائید بانک باشد جهت اخذ وام اقدام نمایند.

زارع گفت: از آن هم جایی که آن وام به منظور تسهیل در زیارت دانشجویان اختصاص داده شده، بهره بری و استفاده از آن هم تنها و فقط در عتبات دانشگاهیان مجاز می باشد و همچنین در صورتی که دانشجویی بعد از قرعه کشی و همچنین گرفتن وام از سفر منصرف می شود، بایستی و حتما وام را به بانک عودت دهد زیرا و به درستی که بهره بری و استفاده از آن هم در غیر از سفر عتبات، مشکل شرعی خواهد داشت.

به به گفته پایگاه اطلاع رسانی لبیک، ثبت نام از متقاضیان تشرف به عتبات عالیات از ۱۰خرداد در وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک آغاز شده و همچنین تا ۲۵ خرداد ادامه خواهد داشت.

http://pnuna.com/1395/03/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : اعلام جزئیات اعطای وام عتبات دانشگاهیان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور پیام نورنا: عضو …

سوپروب close
خرید بک لینک