خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعلام زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

اعلام زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

اعلام زمان مصاحبه بعضی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد ، جزئیاتی در خصوص زمان مصاحبه بعضی از رشته های دوره دکتری پژوهش محور آن دانشگاه را اعلام کرد.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل با اعلام آن خبر گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net از زمان مصاحبه و همچنین مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

او همچنین در خصوص رشته های اعلام شده جهت مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه ۶ رشته شامل: مدیریت صنعتی، مدیریت آموزشی، مدیریت آموزش عالی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی فرهنگی، مهندسی پلیمر- مهندسی پلیمر در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد.

علوی فاضل افزود: پذیرفته شدگان می بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل: اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع، طرح تحقیقاتی و همچنین فرم پروپزال، سوابق و همچنین تولیدات علمی و همچنین یک ورژن و نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان آن مقطع الزامی می باشد. اساتید محترم می بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

او همچنین در ادامه گفت: چنانچه پذیرفته شده ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از دو دانشجو در آن مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و همچنین فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و همچنین به اثبات و یا تایید استاد راهنمای جدید برساند.

به نقل از روابط عمومی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل در پایان گفت: زمان مصاحبه سایر رشته های دکتری پژوهش محور نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D9%88-9351
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اعلام زمان مصاحبه بعضی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …