خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعلام زمان مصاحبه ۲۶ رشته دکتری دانشگاه آزاد

اعلام زمان مصاحبه ۲۶ رشته دکتری دانشگاه آزاد

اعلام زمان مصاحبه ۲۶ رشته دکتری دانشگاه آزاد

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت : جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۲۶ رشته دیگر بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net قرار گرفت.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، علوی فاضل درخصوص رشته‌های اعلام شده جهت مصاحبه خاطر نشان کرد :‌ در حال حاضر ۲۶ رشته شامل، دستیاری بیماری‌های داخلی دام‌های پهناور و بزرگ، دستیاری بیماری‌های داخلی دام‌های کوچک، بهداشت خوراک دام، حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق بین‌الملل عمومی، حقوق کیفری و همچنین جرم و جنایت‌شناسی، فلسفه علم، مدیریت دولتی، مدیریت دولتی – مدیریت منابع انسانی، مدیریت دولتی – اراده و تصمیم راسخ‌گیری و همچنین خط مشی گذاری عمومی، مدیریت دولتی – رفتار سازمانی، مدیریت دولتی – مدیریت تطبیقی و همچنین توسعه، فیزیک دریا، مهندسی شیمی، مهندسی کشاورزی – علوم طیور، خاکشناسی – شیمی و همچنین حاصلخیزی خاک، خاک‌شناسی – پیدایش رده‌بندی و همچنین ارزیابی خاک، خاک‌شناسی – فیزیک و همچنین حافظت خاک، سازه‌های آبی، خاک‌شناسی – بیولوژی و همچنین بیوتکنولوژی خاک، علوم و همچنین صنایع چوب، آبیاری و همچنین زه‌کشی، مهندسی منابع آب، اصلاح نژاد دام، علوم مرتع در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد. علوی فاضل در ادامه افزود : دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد : دعوت شدگان می‌بایست در زمان مشخص کردن شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و همچنین در صورتی که هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌می شود.

علوی فاضل در ادامه در پاسخ به آن سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را بایستی و حتما به همراه داشته باشند گفت: دعوت شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و همچنین تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و همچنین تألیف را در باره رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد و همچنین ریز نمرات و همچنین پایان‌نامه کارشناسی ارشد ضروری می باشد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد : با توجه به آن که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و همچنین نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته می باشد، چنانچه در بین معدل و همچنین نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و همچنین زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد، او همچنین در پایان در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت: زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. ولی باید توجه داشت در صورتی که هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد، می‌تواند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org و همچنین طرح سوال خود در قسمت پرسش و همچنین پاسخ در اسرع وقت پاسخ مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را گرفتن کند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10579
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اعلام زمان مصاحبه ۲۶ رشته دکتری دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک