سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

به به گفته phdpress :

زمان مصاحبه ۲۹ رشته دوره دکتری تخصصی با آزمون و همچنین بدون آزمون سال شمسی ۹۴ اعلام شد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل با اعلام آن خبر گفت : جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۲۹ رشته بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net قرار گرفته و همچنین هم‌اکنون دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد : دعوت‌شدگان می‌بایست در زمان مشخص کردن شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و همچنین در صورتی که هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌می شود.

علوی فاضل در ادامه در پاسخ به آن سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را بایستی و حتما به همراه داشته باشند،گفت: دعوت‌شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و همچنین تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و همچنین تألیف را در باره رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی‌ارشد و همچنین ریز نمرات و همچنین پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد ضروری می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به آن که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و همچنین نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته می باشد، چنانچه در بین معدل و همچنین نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و همچنین زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

به به گفته روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد علوی فاضل در پایان در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت: زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. ولی باید توجه داشت در صورتی که هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد، می‌تواند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.pubr-azmoon.com و همچنین طرح سوال خود در قسمت پرسش و همچنین پاسخ در اسرع وقت پاسخ مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را گرفتن کند.

مباحث و مطالب مرتبط :%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام جهت پذیرش در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال شمسی ۹۴ خبر داد و همچنین گفت: ثبت نام در آن آزمون در روزهای سوم تا دهم خردادماه انجام می گیرد.


دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال شمسی ۹۴ منحصراً از طریق شبکه اینترنتی نهاد سنجش از یکشنبه سوم خرداد … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

مدیرکل دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم گفت: ارتقاء، مولفه‌هایی دارد که اولین مولفه‌، وجود هیات علمی تمام وقت به ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی می باشد. اکنون در حال تلاش جهت سطح‌بندی موسسات بر اساس آن مولفه‌ها هستیم و همچنین امیدوارم نتایج نخست آن سطح‌بندی خردادماه اعلام می شود.

به به گفته خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، دکتر کارن ابری‌نیا در حاشیه بازدید از موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان گفت: دانشگاه دائما … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۴ فردا سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ نشر یافته شده می می شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم شده می باشد و همچنین کارنامه کلیه داوطلبان فردا سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

دست یار دانشجویان داخل نهاد مسائل دانشجویان با گفتن آنکه مهلت ثبت نام نقل و همچنین انتقالات دانشجویان از ابتدای اردیبشهت‌ماه آغاز شده، گفته استاین مهلت در پایان اردیبهشت‌ماه به اتمام می‌رسد.

دکتر ابوالحسن ریاضی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،درمورد نقل و همچنین انتقالات دانشجویان در سال شمسی ۹۴ توضیح داد: مهلت ثبت‌نام نقل و همچنین انتقالات در سال شمسی ۹۴ از ابتدای اردیبهشت‌ماه آغاز شده و همچنین تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه دارد و همچنین دانشجویان می‌توانند … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: پایان نامه ها بایستی و حتما با توجه به نیازهای روز جامعه بوده و همچنین اصولی و کاربردی باشد ولی باید توجه داشت متاسفانه تعداد دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد و همچنین دولتی که دست به دزدی های علمی زده و همچنین از پایان نامه های دیگران بهره بری و استفاده می کنند افزایش یافته می باشد.

به به گفته پی اچ دی پرس و همچنین به نقل از ایسنا: دکتر “اصغر تیموریان” در گفت و همچنین گو با … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی گفت: در سال شمسی جاری جذب دانشجوی دکتری نسبت به سال شمسی قبل ۱۵ قسمت و بخش کاهش داشته می باشد.

به به گفته پی اچ دی پرس، محمدرضا هاشمی با گفتن آنکه در سال شمسی جاری ۳۴ رشته جدید به وزارت‌منزل و خانه معرفی کرده‌ایم، افزود: ۲۲ رشته از رشته‌های معرفی شده تصویب شده‌اند و همچنین مابقی در حال بررسی کردن خواهند بود که ۱۲ رشته مرتبط به دوره دکتری، دو رشته جهت دوره کارشناسی … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور ۲۰ اردیبهشت را آخرین مهلت زمانی ثبت نام در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و همچنین حرفه ای و همچنین موسسات آموزش عالی غیردولتی -غیرانتفاعی سال شمسی ۱۳۹۴ اعلام کرد.

دکتر حسین توکلی افزود: به تا حال حدود ۱۰ هزار فرد یا شخص در آن دوره از آزمون ثبت نام کرده اند ولی باید توجه داشت با توجه به آنکه یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه آخرین مهلت ثبت نام می باشد به داوطلبان توصیه … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از اعلام فهرست اسامی چند برابر ظرفیت آزمون دکتری خبر داد.

حسین توکلی در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا، گفته استفهرست اسامی ۳۰ هزار و همچنین ۶۱نفر معرفی شدگان چند برابر ظرفیت که ۱۲هزار و همچنین ۲۳۸نفر آن هم ها زن و همچنین ۱۷هزار و همچنین ۸۲۳نفر آن هم ها مرد خواهند بود،جهت شرکت در مصاحبه تخصصی آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۴امروز،دوشنبه ۱۴اردیبهشت ماه روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

حسین توکلی مشاور عالی ریاست نهاد سنجش آموزش کشور گفت: بیش از ۷۰ قسمت و بخش انتخاب رشته‌کنندگان آزمون دکتری (Phd) نیمه‌متمرکز سال شمسی ۹۴ به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه تخصصی و همچنین بررسی کردن سوابق علمی و همچنین آموزشی و همچنین پژوهشی حداکثر در ۵ کدرشته‌محل به دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزشی ذیربط اعلام می‌می شود.

او همچنین افزود: از تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب حاضر در جلسه آزمون دوره دکتری ۵۶ هزار و همچنین … مطلب کامل%name اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از معرفی بیش از ۷۰درصد مجازین آزمون دکتری به دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی خبر داد.

حسین توکلی در گفت و همچنین گو با حبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت: از ۱۶۴هزار و همچنین ۷۸۷داوطلب حاضر در جلسه آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز ۵۶هزار و همچنین ۷۴۰داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از آن تعداد ۴۰هزار و همچنین ۲۸۱داوطلب، یعنی ۷۱درصد آنان نسبت به انتخاب رشته اقدام نمودند.

او همچنین … مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-29-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : اعلام زمان مصاحبه ۲۹ رشته دکتری آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک