خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعلام زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد. 1434276970 1608501 اعلام  زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی

به به گفته خبرگزاری مهر، دکتر علوی فاضل گفت: جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۴۳ رشته از ساعت ۱۱:۰۰ امروز یکشنبه ۲۴ خرداد ۹۴ بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net قرار گرفت.

او همچنین افزود : دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد : دعوت‌شدگان می‌بایست در زمان مشخص کردن شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و همچنین در صورتی که هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌می شود.

علوی فاضل در ادامه در پاسخ به آن سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را بایستی و حتما به همراه داشته باشند، گفت: دعوت‌شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و همچنین تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و همچنین تألیف را در باره رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی‌ارشد و همچنین ریز نمرات و همچنین پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد ضروری می باشد.

او همچنین خاطر نشان کرد : با توجه به آن که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و همچنین نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته می باشد، چنانچه در بین معدل و همچنین نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و همچنین زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش در ادامه در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت : زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. ولی باید توجه داشت در صورتی که هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد، می‌تواند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org و همچنین طرح سوال خود در قسمت پرسش و همچنین پاسخ در اسرع وقت پاسخ مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را گرفتن کند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-phd-10375
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اعلام زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک