خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعلام زمان مصاحبه ۶ رشته‌ دکتری پژوهش‌محور دانشگاه آزاد

اعلام زمان مصاحبه ۶ رشته‌ دکتری پژوهش‌محور دانشگاه آزاد

اعلام زمان مصاحبه ۶ رشته‌ دکتری پژوهش‌محور دانشگاه آزاد

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: اطلاعات مرتبط به زمان مصاحبه پذیرفته شدگان بعضی از رشته‌های دوره دکتری پژوهش محور برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن معاونت قرار گرفت. 7ce0bc420e234a83ba26e3dbd03ab728 اعلام زمان مصاحبه ۶ رشته‌ دکتری پژوهش‌محور دانشگاه آزاد

به به گفته خبرگزاری مهر، علوی فاضل گفت: پذیرفته‌شدگان دکتری پژوهش محور می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net از زمان مصاحبه و همچنین مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

او همچنین در خصوص رشته‌های اعلام شده جهت مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه ۶ رشته شامل؛مدیریت صنعتی، مدیریت آموزشی، مدیریت آموزش عالی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی فرهنگی، مهندسی پلیمر- مهندسی پلیمر در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد افزود: پذیرفته شدگان می‌بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع طرح تحقیقاتی و همچنین فرم پروپزال، سوابق و همچنین تولیدات علمی و همچنین یک ورژن و نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

علوی فاضل افزود: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان آن مقطع الزامی می باشد. اساتید محترم می‌بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

او همچنین اضافه کرد: چنانچه پذیرفته شده‌ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از ۲ دانشجو در آن مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و همچنین فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و همچنین به اثبات و یا تایید استاد راهنمای جدید برساند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4%E2%80%8C-9353
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اعلام زمان مصاحبه ۶ رشته‌ دکتری پژوهش‌محور دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …