سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم (بهمن سال شمسی ۹۷) پیام نور

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم (بهمن سال شمسی ۹۷) پیام نور

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم (بهمن سال شمسی ۹۷) پیام نور

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر بهمن سال شمسی ۹۷ (نوبت نوزدهم) دانشگاه پیام نور اعلام شد.

شرکت‌کنندگان در آزمون دوره‌ های کارشناسی ارشد فراگیر بهمن سال شمسی ۹۷ دانشگاه پیام نور می توانند با ارایه شماره داوطلبی، شماره شناسنامه یا شماره پرونده، نام و همچنین نام خانوادگی، شماره شناسنامه و همچنین سال شمسی تولد از نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر خود مطلع شوند.

 

دیدن نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر

بهمن سال شمسی ۹۷ (نوبت نوزدهم) دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

 

نحوه و همچنین چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان گرامی به زودی از طریق

از طریق همین وبسایت و مرکز خبرهای جدید (PNUNA.COM) اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام به صورت غیرحضوری جهت نیمسال دوم ۹۸-۹۷ انجام می پذیرد.

 

 

دوستانی که تمایل دارند در قسمت نظرات همین خبر ، قبولی خود را با نام رشته محل اعلام کنند

 


* پذیرش قبول شدگان جهت بهمن ماه ۹۷ می باشد و همچنین می توانند تحصیل خود را از نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۸-۹۷ آغاز کنند.

* مشخص نیست تکمیل ظرفیتی در کار باشد یا خیر – دوره قبل تکمیل ظرفیتی در کار نبود.

* دانشجویان مشروط قبول بایستی و حتما در ترم نخست دروس مردودی خود را اخذ کنند. بعد از قبولی در دروس دانشپذیری ، نمرات مردودی دانشپذیری کد ۳ میگیرند و همچنین از معدل کل دانشجو حذف می شوند.

* در صورتی که شماره پرونده و همچنین شماره دواطلبی و همچنین … را فراموش کرده اید :
داوطلبانی که اطلاعات ثبت نام خود را فراموش یا گم کرده اند بایستی و حتما وارد وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش بشوند و همچنین از قسمت پاسخگویی الکترونیکی (اینجا کلیک کنید دسترسی سریع  : وارد شدن به سیستم پاسخگویی نهاد سنجش) ابتدا در وبسایت و مرکز خبرهای جدید عضو شوید (دقت کنید اطلاعات تو بایستی و حتما صحیح باشد شماره ملی و همچنین نام و همچنین نام خانوادگی و همچنین …) سپس نسبت به ارسال درخواست اعلام شماره پرونده و همچنین شماره دواطلبی اقدام کنید


ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت غیرحضوری و همچنین از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.

 

نحوه و همچنین چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان گرامی به زودی از طریق

از طریق همین وبسایت و مرکز خبرهای جدید (PNUNA.COM) اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام به صورت غیرحضوری جهت نیمسال دوم ۹۸-۹۷ انجام می پذیرد.

 


اطلاعیه نهاد سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) بهمن سال شمسی ۱۳۹۷ دانشگاه پیام‌نور (نوبت نوزدهم)

با آرزوی موفقیت جهت کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام‌نور در بهمن سال شمسی ۱۳۹۷ (نوبت نوزدهم) اعلام گردیده، از آنها دعوت به عمل می آید که بمنظور ثبت‌نام در کد قبولی اعلام شده به همین وبسایت و مرکز خبرهای جدید WWW.PNUNA.COM رفت و آمد و مراجعه نمایند.

مدارک موردنیاز جهت ثبت‌نام:

۱- اصل و همچنین تصویر کلیه صفحات شناسنامه. (دو برگ)

۲- اصل و همچنین تصویر کارت ملی.

۳- ۶ قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام رخ با باره روشن تهیه شده در سالجاری و همچنین پشت نویسی شده.

۴- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد اثبات و یا تایید وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید و همچنین یا شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاریخ فارغ‌التحصیلی حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ که در آن هم معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.

۵- شورای گسترش آموزش عالی به منظور هماهنگی در اجرای مصوبات جلسه ۴۳۲ مورخ ۳/۹/۱۳۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسات ۲۲۱ مورخ ۹۰/۰۱/۲۳ و همچنین ۲۵۲ مورخ ۵/۱۰/۱۳۹۱ شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین کارگروه مرتبط و همچنین جلسه ۷۴۸ مورخ ۸۸/۱۱/۱۷ شورای برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی، با هدف کمک به ادامه تحصیل آن هم عده از دارندگان مدرک معادل که موفق به قبولی در آزمون‌های جامع دارندگان مدرک معادل نشده‌اند، طی آیین‌نامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۰۵/۲۸ ابلاغ شده توسط دست یار محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری مقرر داشته:

۵-۱- آن هم عده از دارندگان مدرک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه جلسه شماره ۴۳۲ مورخ ۳/۹/۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی (مبنی بر ممنوعیت نمایش دوره‌های معادل) در دوره‌های معادل پذیرفته شده‌اند، مشمول آن مصوبه قرار می‌گیرند.

۵-۲- * تذکر: بر اساس مصوبه ۷۷۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ ۹۴/۰۸/۲۶ دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال شمسی‌های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، از تسهیلات مصوبه فوق جهت ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.

۵-۳- آن هم عده از دارندگان مدرک معادل که بعد از تاریخ ابلاغ مصوبه فوق‌الذکر، در دوره معادل شرکت نموده و همچنین پذیرفته شده‌اند، به دلیل ممنوعیت نمایش دوره معادل، در شمول آن مصوبه قرار نمی‌گیرند و همچنین با مدرک معادل حق شرکت در آزمون‌های ورودی دوره‌های بالاتر را ندارند.

۵-۴- آن هم عده از دارندگان مدرک معادل کارشناسی (مشمولین بند ۵-۱) که در دوره‌های با مجوز شورای گسترش آموزش عالی، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های درسی دوره را برابر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تصویب شده و مصوب قانون وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری گذرانده‌اند، اجازه دارند در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر (که توسط نهاد سنجش آموزش کشور برگزار می‌می شود) شرکت کنند و همچنین در صورت قبولی در آزمون، ادامه تحصیل دهند.

۵-۵- آن هم عده از دارندگان مدرک معادل کارشناسی (مشمولین بند ۵-۱) که در دوره‌های فاقد مجوز شورای گسترش آموزش عالی وارد شده‌اند، مشروط براینکه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های درسی دوره تصویب شده و مصوب قانون وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری را رعایت کرده باشند، اجازه دارند در آزمون‌های مقاطع بالاتر شرکت نمایند. آن عده از داوطلبان در صورت قبولی در آزمون ورودی مقطع بالاتر موظفند تا ۲۰% واحدهای دوره را به تشخیص دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی پذیرنده، به عنوان دروس جبرانی بگذرانند و همچنین در صورت قبولی و همچنین کسب حداقل میانگین ۰۰/۱۲ در دروس مذکور، تحصیل خود را در مقطع بالاتر ادامه دهند.

۶- دانشجویان سال شمسی آخر دوره کارشناسی در صورتیکه حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ دانش‌آموخته شوند، می‌توانند در رشته قبولی ثبت‌نام نمایند. آن داوطلبان بایستی و حتما فرم مخصوص معدل (مندرج در انتهای دفترچه راهنمای ثبت‌نام) مبنی بر تعداد واحد و همچنین معدل واحد‌های گذرانده را تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ را که قبلا تکمیل و همچنین به اثبات و یا تایید دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی رسانیده‌اند در زمان ثبت‌نام به مرکز محل قبولی ارائه نمایند.

۷- بر اساس مصوبه شماره ۳۶۸ مورخ ۳/۱۱/۱۳۷۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و همچنین فضلای حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه قم، اصفهان و همچنین یا خراسان رضوی دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، مثل دارندگان مدارک کارشناسی در رشته‌های علوم انسانی می‌توانند در آن دوره‌ها ثبت‌نام نمایند. ضمناً بر اساس مصوبه مذکور، آن متقاضیان تنها و فقط می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی ادامه تحصیل دهند.

۸- مدرک مشخص کننده اوضاع نظام وظیفه (مخصوص آقایان)

 

یادآوری مهم:

کلیه پذیرفته‌شدگان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت اطلاع دقیق از چگونگی ثبت‌نام خود به همین وبسایت و مرکز خبرهای جدید WWW.PNUNA.COM رفت و آمد و مراجعه نمایند.

در پایان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به توضیح می باشد که کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد قابل دیدن می‌باشد‌، لذا داوطلبان بعد از رویت کارنامه پس نتیجه آن می شود که خود می‌توانند سوالات خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی آن نهاد و همچنین یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ – ۰۲۱  مطرح نموده و همچنین از رفت و آمد و مراجعه حضوری به آن نهاد خودداری فرمایند.


در همین باره بخوانید:

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

پاسخگویی به بعضی از سوالات داوطلبان وارد شدن به دانشگاه پیام نور

سنوات تحصیلی مقاطع کارشناسی و همچنین کارشناس ارشد در دانشگاه پیام نور

دستورالعمل و همچنین شرایط درخواست مهمان و همچنین انتقالی در دانشگاه پیام نور

 

http://pnuna.com/65957/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D8%B1-19-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-97/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم (بهمن سال شمسی ۹۷) پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک