خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعلام نتایج اولیه کنکور در هفته اول مرداد

اعلام نتایج اولیه کنکور در هفته اول مرداد

اعلام نتایج ابتدایی و اولیه کنکور در هفته اول مرداد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در مورد اعلام نتایج ابتدایی و اولیه آزمون سراسری ۹۴ گفت: نتایج ابتدایی و اولیه آزمون سراسری ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم شده و همچنین در هفته اول مردادماه روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با گفتن آنکه ۸۷۸ هزار و همچنین ۷۴ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ ثبت‌نام نموده اند، افزود: ۵۱۶ هزار و همچنین ۴۹۳ فرد یا شخص از آن داوطلبان زن و همچنین ۳۶۱ هزار و همچنین ۵۸۱ فرد یا شخص مرد بودند. همچنین ۴۵ هزار و همچنین ۶۷۰ داوطلب از تیم آزمایشی ۱، ۲، ۳ و همچنین ۵ علاقه‌مندی خود را به شرکت در تیم آزمایشی هنر و همچنین ۱۰۶ هزار داوطلب از تیم‌های آزمایشی ۱، ۲، ۳ و همچنین ۴ علاقه‌مندی خود را به شرکت در تیم آزمایشی زبان اعلام کردند.

او همچنین ادامه داد: از آنجایی که آزمون هر یک از تیم‌های آزمایشی به صورت جداگانه برگزار شد و همچنین هر داوطلب جهت حضور در جلسه بایستی و حتما پرینت کارت شرکت در آزمون را به همراه داشته باشد، با توجه به آمار ثبت‌نام کنندگان یعنی ۸۷۸ هزار و همچنین ۷۴ داوطلب و همچنین آمار علاقه‌مندان به شرکت در دو تیم آزمایشی هنر و همچنین زبان‌های خارجی که جمعا ۱۵۱ هزار و همچنین ۶۷۰ بوده می باشد، به روش کلی جهت نمایش آزمون یک میلیون و همچنین ۲۹ هزار و همچنین ۷۴۴ کارت صادر گردید.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان نمایش آزمون سراسری اظهار کرد: آن آزمون در صبح و همچنین عصر پنجشنبه و همچنین جمعه ۲۱ و همچنین ۲۲ خردادماه در ۳۶۵ شهرستان، ۱۷ کشور خارجی و همچنین ۴۶۳ حوزه امتحانی برگزار شد. دو ساعت بعد از پایان نمایش آزمون هر تیم، سوالات دفترچه عمومی و همچنین اختصاصی روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار گرفت. همچنین سوالات دفترچه عمومی و همچنین اختصاصی داوطلبان خارج از کشور از ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۳ خردادماه روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار گرفت.

توکلی در مورد کلید تصحیح سوالات نیز توضیح داد: کلید تصحیح سوالات آزمون عمومی و همچنین اختصاصی کلیه تیم‌ها از ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۲۴ خردادماه روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار داده شد.

خواندن و قرائت پاسخنامه داوطلبان توسط دو دستگاه علامت‌خوان

او همچنین در ادامه با تاکید بر آنکه کلیه پاسخنامه‌ها با حفاظت کامل به نهاد سنجش منتقل شدند، افزود: با توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های انجام شده خواندن و قرائت پاسخنامه هر داوطلب توسط دو دستگاه علامت‌خوان جداگانه خواندن و قرائت و همچنین پس نتیجه آن می شود که حاصل با یکدیگر تطبیق داده شد و همچنین پس نتیجه آن می شود که به صورت دستی کنترل شده و همچنین صحت صددرصد اثبات شد.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور با گفتن آنکه از تعداد ۸۷۸ هزار و همچنین ۷۴ داوطلب ثبت‌نام کننده، ۷۹۵ هزار و همچنین ۶۷۷ داوطلب در جلسه حاضر بودند، گفتن کرد: از ۱۵۱ هزار و همچنین ۶۷۰ داوطلب علاقه‌مند جهت شرکت در تیم هنر و همچنین زبان‌های خارجی، ۱۲۴ هزار و همچنین ۳۷ فرد یا شخص در جلسه آزمون تیم آزمایشی هنر، زبان‌های خارجی یا هردو حاضر بودند.

اعلام نتایج ابتدایی و اولیه تا هفته اول مردادماه

توکلی با گفتن آنکه نتایج ابتدایی و اولیه آزمون سراسری به صورت کارنامه تنظیم شده و همچنین کارنامه کلیه داوطلبان تا هفته اول مردادماه روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می‌گیرد اظهار کرد: پاسخنامه داوطلبان آزمون سراسری با رتبه کشوری کمتر از ۷۵ هزار در تیم‌های آزمایشی علوم ریاضی و همچنین فنی، علوم تجربی و همچنین علوم انسانی و همچنین پاسخنامه داوطلبان با رتبه کمتر از ۱۰ هزار در تیم‌های آزمایشی هنر و همچنین زبان‌های خارجی جهت اطلاع داوطلبان براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار داده خواهد شد.

او همچنین در مورد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته توضیح داد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند ضرورت دارد با گرفتن دفترچه راهنما و همچنین سایر اطلاعیه‌های نهاد سنجش در دهه اول مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: بدیهی می باشد نهاد سنجش در ارتباط و رابطه با روش انتخاب رشته و همچنین بهره بری و استفاده از نرم‌افزار انتخاب رشته مجازی، اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85_%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC_%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1_%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-10633
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اعلام نتایج ابتدایی و اولیه کنکور در هفته اول مرداد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک