خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اعلام نتیجه اولیه آزمون استخدامی از ساعت ۱۸ امروز

اعلام نتیجه اولیه آزمون استخدامی از ساعت ۱۸ امروز

اعلام پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه آزمون استخدامی از ساعت ۱۸ امروز

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از اعلام پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه آزمون استخدامی مشترک سال شمسی ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) ۱۵ تیرماه از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با گفتن آنکه تعداد ۱۹۳ هزار و همچنین ۴۶۸ داوطلب در آن آزمون ثبت نام کرده بودند اظهار کرد: از آن تعداد ۷۵ هزار و همچنین ۳۱ فرد یا شخص زن و همچنین ۱۱۸ هزار و همچنین ۴۳۷ فرد یا شخص مرد بوده‌اند. از ۱۹۳ هزار و همچنین ۴۶۸ داوطلب ثبت نام کننده ۱۲۱ هزار و همچنین ۲۱۹ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و همچنین ۷۲ هزار و همچنین ۲۴۹ داوطلب غایب بودند. از ۱۲۱ هزار و همچنین ۲۱۹ داوطلب حاضر ۴۳ هزار و همچنین ۶۷۵ فرد یا شخص زن و همچنین ۷۷ هزار و همچنین ۵۴۴ هزار فرد یا شخص مرد بودند.

او همچنین افزود: آن‌ آزمون در روز جمعه اول خرداد ۹۴ در ۵۸ شهرستان متنوع و گوناگون و مختلف کشور و همچنین ۱۰۸ حوزه امتحانی برگزار گردید. براساس هماهنگی‌های گرفته شده با نهاد مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کشور پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه آن آزمون از ساعت ۱۸ امروز روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می‌گیرد و همچنین داوطلبان جهت دسترسی به پس نتیجه آن می شود که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای اقدام نمایند.

مشاورعالی نهاد سنجش و همچنین آموزش کشور با تاکید بر آنکه جهت کلیه داوطلبان حاضر براساس اولین انتخاب، کارنامه صادر شده می باشد گفت: آن هم دسته از داوطلبانی که حد نصاب مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به دست نیاورده‌اند می‌توانند با دیدن کارنامه آزمون از اوضاع علمی خود مطلع شوند.

توکلی در مورد داوطلبانی که حد نصاب مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به دست آوردند توضیح داد: آن دسته از داوطلبان بایستی و حتما با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش نسبت به ویرایش یا تکمیل اطلاعات خواسته شده در بندهای مرتبط به سهمیه، سابقه خدمت، اوضاع معلولیت، استان یا شهرستان بومی در هر انتخاب رشته کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل محل از امروز لغایت یکشنبه ۲۱ تیرماه اقدام نمایند.

اعلام فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در دهه اول مرداد ماه

او همچنین تاکید کرد: دارا بودن حد نصاب به منزله معرفی جهت شرکت در مراحل بعدی یعنی مصاحبه و همچنین گزینش نخواهد بود و همچنین داوطلبان بعد از تکمیل اطلاعات مرتبط به امتیازات بومی و همچنین سایر موارد مجددا با توجه به ضوابط نمره کل نهایی مصاحبه می‌شوند و همچنین فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در دهه اول مرداد ماه جهت رفت و آمد و مراجعه به دستگاه‌های اجرایی جهت انجام مصاحبه گزینش و همچنین غیره از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش اعلام می‌می شود.

مشاورعالی نهاد سنجش و همچنین آموزش کشور در پایان در مورد ظرفیت پذیرش آن آزمون اظهار کرد: ظرفیت پذیرش آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور ۷۴۴۸ فرد یا شخص می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-10609
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : اعلام پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه آزمون استخدامی از ساعت ۱۸ امروز

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک