خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / افتتاح اولین باشگاه مجازی کارآفرینی و اشتغال ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

افتتاح اولین باشگاه مجازی کارآفرینی و اشتغال ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

افتتاح اولین باشگاه مجازی کارآفرینی و همچنین اشتغال ویژه دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاهی

 

آن یک پست تبلیغاتی می باشد .وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا هیچ گونه مسئولیتی در قبال محصول و همچنین وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آگهی دهنده بر عهده نخواهد داشت و همچنین عواقب ناشی از آن هم متوجه آگهی دهنده خواهد بود

 


اولین سامانه مجازی آموزش و همچنین مشاوره کارآفرینی، با عنوان باشگاه سمک آغاز بکار کرد.

در آن طرح ملی که با حمایت وزارت خانه¬ها، کانون فارغ التحصیلان دانشگاه ها، بانک بعدی و همچنین سایر نهادها اجرا می می شود، سرویس ها و خدمات گوناگون آموزشی مجانی و رایگان و همچنین مشاوره ای جهت توسعه و همچنین ترویجکارآفرینی و همچنین اشتغال به کارجویان، دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاهی ارائه می می شود.

در آن شبکه فرهنگی و اجتماعی بومی هر کاربر بعد از عضویت و همچنین تکمیل مدارک می تواند از ۷۰ میلیون ریال تسهیلات کارآفرینی در قالب گرفتن سمک کارت در بخشهای متنوع و گوناگون و مختلف دوره های آموزشی پایه، تجربه و مهارت بالا های اشتغال، کارآفرینی عمومی و همچنین تخصصی، اخذ مشاوره های تحصیلی، شغلی، مدیریتی و همچنین کارآفرینی، خرید کالا و همچنین سرویس ها و خدمات مورد مستلزم و نیاز بهره مند می شود.

دانشچویان و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور نیز هنگام ثبت نام در آن سامانه با انتخاب تیم ثبت نامی خود با عنوان “دانشگاه پیام نور” از سرویس ها و خدمات ویژه آن تیم بهره مند می گردند.

در آن سامانه همچنین و علاوه بر دوره های آموزشی مجازی مجانی و رایگان، دوره های متنوع و گوناگون و مختلف تخصصی مدیریتی، کارآفرینی و همچنین خوداشتغالی، سرویس ها و خدمات و همچنین تسهیلات اقتصادی و مالی، سرویس ها و خدمات پیاده سازی و راه اندازی و همچنین توسعه کسب و همچنین کار، فروشگاه الکترونیک، تالارهای گفتگو و همچنین …  نیز فعال می باشد.

دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان جهت ثبت نام و همچنین گرفتن تسهیلات به وبسایت و مرکز خبرهای جدید باشگاه به آدرس www.samaknet.ir رفت و آمد و مراجعه فرمایند.

 

http://pnuna.com/1394/01/20665.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : افتتاح اولین باشگاه مجازی کارآفرینی و همچنین اشتغال ویژه دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاهی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک