خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / افتتاح اولین شرکت دانش بنیان پیام نور کشور در خرم آباد

افتتاح اولین شرکت دانش بنیان پیام نور کشور در خرم آباد

افتتاح اولین شرکت دانش بنیان پیام نور کشور در خرم آباد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – محمد‌رضا جعفری در مراسم افتتاح مرکز دانش‌بنیان دانشگاه خرم‌آباد اظهار داشت: دانشگاه پیام‌نور یکی از رویش‌های انقلاب در استان می باشد که در حوزه عدالت آموزشی و همچنین فرهنگی و اجتماعی نقش موثری در توسعه استان نیز داشته می باشد.

او همچنین با اشاره به آغاز فعالیت دانشگاه پیام‌نور لرستان با جذب ۲۳۰ دانشجو در شهرستان‌های الشتر و همچنین الیگودرز در سال شمسی ۶۹ اضافه کرد: در حال حاضر ۲۲ هزار دانشجو در ۷۵ رشته کارشناسی و همچنین ۱۱ رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام‌نور لرستان مشغول تحصیل خواهند بود و همچنین بیش از ۹۰ قسمت و بخش آن دانشجوها بومی خواهند بود.

جعفری با گفتن آنکه دانشگاه پیام‌نور لرستان جزء ۱۰ دانشگاه برتر در کشور محسوب می‌می شود، اظهار داشت: ۱۲۵ فرد یا شخص عضو هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور لرستان خواهند بود که تنها دو فرد یا شخص از آن اشخاص رسمی‌اند و همچنین ۱۰۸ فرد یا شخص پیمانی و همچنین ۱۵ فرد یا شخص نیز قراردادی خواهند بود که بایستی و حتما نسبت به تغییر پیدا کردن اوضاع آنها توجه ویژه می شود.

او همچنین افزود: دو مرکز رشد پیام‌نور در نورآباد و همچنین بروجرد مشغول به فعالیت خواهند بود که تا کنون ۷۰ هسته فناور در رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف جذب آنها شده می باشد و همچنین همچنین و علاوه بر آن هم ۴۶ اختراع نیز توسط آن مراکز به ثبت رسیده می باشد.

ریاست دانشگاه پیام‌نور لرستان خاطرنشان کرد: امروز اولین شرکت دانش‌بنیان پیام‌نور در کشور در خرم‌آباد افتتاح شد که جذب ایده‌ها و همچنین نوآوری‌ها و همچنین تغییر پیدا کردن آنها به مشاغل پایدار از اهداف آن شرکت می باشد.

او همچنین آن شرکت را پرکننده شکاف بین علم و همچنین تولید دانست و همچنین یادآور شد: ۱۰ قسمت و بخش سهام آن شرکت متعلق به دانشگاه پیام‌نور لرستان می باشد و همچنین ۹۰ قسمت و بخش سهام آن هم نیز در اختیار افراد هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور قرار می‌گیرد و همچنین در صورتی که افراد هیئت علمی پیام‌نور تمام سهام را در اختیار نگیرند در اولویت بعدی سهام در اختیار افراد هیئت علمی سایر دانشگاه‌های استان قرار می‌گیرد.

جعفری به سرانه آموزشی ۱٫۴۳ متر مربعی در دانشگاه پیام‌نور لرستان اشاره کرد و همچنین عنوان داشت: همچنین و علاوه بر بالا بردن سطح کیفی، بالا بردن سطح کمی دانشگاه پیام‌نور نیز مدنظر ما می باشد که بر همین اساس ماه قبل ۲۵ ردیف پروژه عمرانی جهت دانشگاه پیام‌نور لرستان تعریف شد که امیدواریم با توجه به پیشرفت بالای پروژه‌ها با گرفتن به موقع اعتبارات شاهد افتتاح پروژه‌های عمرانی باشیم.

او همچنین با گفتن آنکه ۷۲ قسمت و بخش کارکنان دانشگاه پیام‌نور به صورت قراردادی با دانشگاه همکاری می‌کنند، افزود: یکی از دغدغه‌های اصلی کارکنان دانشگاه پیام‌نور همین موضوع می باشد که بایستی و حتما تغییر پیدا کردن اوضاع آنها صورت بگیرد و همچنین آن موضوع مستلزم و نیاز به رسیدگی و همچنین توجه ویژه دارد.

 

http://pnuna.com/1394/04/%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%E2%80%8C-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D8%B1%D9%85-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : افتتاح اولین شرکت دانش بنیان پیام نور کشور در خرم آباد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک