خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / افتتاح رسمی دانشکده داروسازی لرستان در سال جاری

افتتاح رسمی دانشکده داروسازی لرستان در سال جاری

افتتاح رسمی دانشکده داروسازی لرستان در سال شمسی جاری

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

%name افتتاح رسمی دانشکده داروسازی لرستان در سال جاری

ریاست دانشگاه علوم علم پزشکی جدید لرستان از افتتاح رسمی دانشکده داروسازی استان در سال شمسی جاری خبر داد.

دکتر کوروش ساکی در گفت‎وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با گفتن آنکه جهت سال شمسی ۹۴، ساخت منزل و خانه‎های بهورز را در دستورکار داریم، اظهار کرد: افزایش تعداد دانشجویان رشته‎های علم پزشکی جدید و همچنین پیراپزشکی، جذب اساتید، گرفتن رشته دستیاری و همچنین دانشجوی تخصصی در رشته‎های علم پزشکی جدید را جهت امسال در برنامه جذاب و جالب و خوب لحاظ کرده‎ایم.

او همچنین ادامه داد: به تا حال دانشجویان علم پزشکی جدید در رشته‎های داخلی، اطفال، بیهوشی پذیرش کردیم و همچنین نیت و اراده داریم امسال سطح سرویس ها و خدمات آموزشی را ارتقاء دهیم و همچنین همچنین پیگیر هستیم تعداد رشته‎های دکترای تخصصی را در استان افزایش دهیم و همچنین به ۵ رشته برسانیم چرا که استان‎های همجوار از لحاظ تربیت متخصصین از ما پیشتاز خواهند بود.

ساکی از افتتاح رسمی دانشکده داروسازی طی سال شمسی جاری در استان خبر داد و همچنین گفت: راه‎اندازی سلف سرویس مرکزی دانشگاه، ورزشگاه و همچنین مسجد در پردیس کمالوند را در دستور کار داریم.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-10196
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : افتتاح رسمی دانشکده داروسازی لرستان در سال شمسی جاری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک