خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / افزایش آمار انصراف از تحصیل دانشجویان در دانشگاه پیام نور

افزایش آمار انصراف از تحصیل دانشجویان در دانشگاه پیام نور

افزایش آمار انصراف از تحصیل دانشجویان در دانشگاه پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از ایرنا : سید احمد میرشکرایی استاد تمام دانشگاه پیام نور و همچنین عضو هیأت امنا ، در همایش ملی شیمی در مشهد افزود: سال شمسی ۱۳۸۹ تعداد دانشجویان دانشگاه پیام نور یک میلیون و همچنین ۱۰۰ هزار فرد یا شخص بود که امسال به ۸۰۰ هزار دانشجو کاهش یافته می باشد.

او همچنین گفت: آمار انصراف از تحصیل در دانشگاه پیام نور رو به افزایش بوده و همچنین ارائه نشدن سرویس ها و خدمات کافی در بخشهای آموزش، پژوهش و همچنین رفاهی دلسردی دانشجویان را رقم زده می باشد.

عضو هیات امناء دانشگاه پیام نور در ادامه بودجه آن دانشگاه را ۱۰ هزار میلیارد ریال ذکر و همچنین گفتن کرد: حدود سه هزار و همچنین ۵۰۰ میلیارد ریال از آن مبلغ صرف هزینه های پرسنلی می می شود.

او همچنین افزود: هم اکنون خدماتی که دانشجویان از سوی کارکنان دانشگاه پیام نور در بخشهای رفاهی و همچنین آموزشی گرفتن می کنند کمتر از هزینه ای می باشد که جهت پرسنل پرداخت می می شود.

میرشکرایی گفت: همچنین دانشگاه پیام نور در بعضی از استانها بودجه های آموزشی و همچنین پژوهشی را در بخشهای دیگر هزینه می کنند که آن امر نوعی خیانت به دانشجویان می باشد.

او همچنین افزود: هم اکنون دانشگاه پیام نور ۳۳ میلیون مترمربع زمین در اختیار دارد.

عضو هیات امناء دانشگاه پیام نور ادامه داد: تعداد افراد هیات علمی آن دانشگاه نیز حدود چهار هزار فرد یا شخص می باشد که دو هزار و همچنین ۲۹۶ فرد یا شخص از آنان مربی و همچنین بقیه استاد و همچنین دانشیار خواهند بود.

او همچنین گفت: بیش از ۱۰ هزار کارمند در واحدهای دانشگاه پیام نور در سراسر کشور مشغول کار خواهند بود.

 

http://pnuna.com/1394/02/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : افزایش آمار انصراف از تحصیل دانشجویان در دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک