خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / افزایش دو برابری بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور

افزایش دو برابری بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور

افزایش دو برابری بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : نجفی برزگر ، دست یار فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین دانشجویی دانشگاه پیام نور ادامه داد: اوضاع بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور نسبت به سال شمسی قبل بهتر شده به طوری که سرانه فرهنگی دانشجو در سال شمسی قبل ۸ هزار تومان بوده که آن مقدار امسال به دو برابر افزایش پیدا کرده می باشد.

او همچنین با اشاره به آن که ۲۰ قسمت و بخش بودجه دانشگاه پیام نور را وزارت علوم و همچنین ۸۰ قسمت و بخش را شهریه دانشجویان تامین می‌کند، افزود: امسال ۳۵ هزار تومان جزو مبلغ شهریه دانشجویان اعلام شده که جهت فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان بهره بری و استفاده می‌می شود.

آن مقام مسئول گفت: فعالیت‌های فرهنگی خود جوش دانشجویان افزایش یافته می باشد.

نجفی گفتن کرد: مهم‌ترین اولویت‌های معاونت فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی براساس مقتضیات استان‌ها می باشد و همچنین هر استان مقتضیات خاص خود را دارد که با سایر استان‌ها متغایر و متفاوت می باشد.

دست یار فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور ادامه داد: تقویم فرهنگی استان‌ها در حال تنظیم می باشد که از نظر فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین تولید کار میتواند موثر باشد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب را به ما معرفی کند.

نجفی برزگر افزود: همایش‌های بسیاری در دانشگاه پیام نور برگزار شده شامل جشنواره رباتیک، جشنواره حرکت و همچنین همایش ملی بهره‌برداری از فرصت‌های شغلی و همچنین کار افرینی در منطقه ها و مناطق مرزی که در شهرستان تایباد استان خراسان رضوی برگزار شد.

او همچنین با اشاره به آن که خروجی همایش‌ها جهت ما خیلی زیاد اهمیت دارد، گفت: در قبل جشنواره حرکت در دانشگاه پیام نور برگزار شد و همچنین از شبکه‌های صنعتی و همچنین تجاری هم دعوت شد و همچنین آنان با بعضی از دانشجویان مخترع جهت تولید انبوه اختراعات قرارداد بستند.

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : افزایش دو برابری بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک