خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

به به گفته phdpress :

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: پایان نامه ها بایستی و حتما با توجه به نیازهای روز جامعه بوده و همچنین اصولی و کاربردی باشد ولی باید توجه داشت متاسفانه تعداد دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد و همچنین دولتی که دست به دزدی های علمی زده و همچنین از پایان نامه های دیگران بهره بری و استفاده می کنند افزایش یافته می باشد.

به به گفته پی اچ دی پرس و همچنین به نقل از ایسنا: دکتر “اصغر تیموریان” در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)_ منطقه همدان، با گفتن آنکه در حال حاضر ۱۹ رشته دکتری در دانشگاه آزاد واحد همدان وجود دارد، تصریح کرد: در صورتی که تعداد پذیرفته شدگان در مقطع دکتری افزایش یابد، آن مساله به عنوان نقطه ای مثبت تلقی خواهد شد.

تیموریان با تاکید بر آنکه پایان نامه های جعلی و همچنین غیرکاربردی به هیچ وجه قابل قبول نیست اظهار کرد: در آن صورت وظیفه اساتید راهنما سنگین تر شده و همچنین بایستی و حتما با بهره بری و استفاده از درایت خود جلوی دزدی های علمی دانشجویان را بگیرند.

او همچنین اضافه کرد: یکی از اقدامات دانشگاه آزاد جهت جلوگیری از دزدی علمی آن می باشد که دانشجویان بایستی و حتما جهت ارائه پایان نامه های خود هر سه ماه یکبار به استاد راهنما رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین فرم پر کنند و همچنین به آن وسیله در صورتی که اساتید وظایف خود را به خوبی انجام دهند دانشجویان نمی توانند از آثار دیگران بهره بری و استفاده کنند و همچنین جلوی آن کار گرفته می می شود و همچنین در نهایت می توانند پایان نامه های خوب و همچنین اصولی و کاربردی را ارائه دهند.

تیموریان در ادامه در حوزه ارتباط صنعت با دانشگاه تصریح کرد: پایان نامه های منطبق با صنعت اکثرا و بیشتر در رشته های فنی مهندسی بوده ولی باید توجه داشت متاسفانه در حال حاضر به علت نداشتن صنعت مطلوب و همچنین هزینه بر بودن پایان نامه ها پیشنهادی از سوی صنعت به دانشگاه آزاد نشده می باشد ولی باید توجه داشت دانشجویان بر اساس علائق خود موضوعاتی را در ارتباط و رابطه با صنعت انتخاب کرده و همچنین یک فرد یا شخص از اهالی آن حوزه را جهت مشاوره گرفتن برمی گزینند که اساتید راهنما نیز آن هم ها را مورد تائید قرار می دهند.

تیموریان در قسمت و بخش غیره ای به راهکارهای دانشگاه آزاد در خصوص جلوگیری از افت تحصیلی دانشجویان اشاره و همچنین اظهار کرد: دانشگاه آزاد جهت جلوگیری از افت تحصیلی، کارنامه دانشجویان را در اختیار خود اشخاص قرار می دهد تا وضعیت آنها را دیدن کرده و همچنین تلاش خود را مضاعف کنند.

او همچنین ادامه داد: در صورت مستلزم و نیاز اتاق مشاوره و همچنین اساتید مشاور نیز جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات به یاری دانشجویان آمده تا موضوعی را که باعث ساخته یا ایجاد افت تحصیلی شده برطرف کنند همچنین دانشجویانی که شامل نمره های ضعیف خواهند بود فرصتی جهت بازآموزی درسی در اختیار آن هم ها قرار داده می می شود.

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد همدان در پایان به اوضاع نظام وظیفه دانشجویان اشاره کرد و همچنین یادآور شد: دانشجویانی که مشکل سربازی و همچنین نظام وظیفه ندارند می توانند در صورت مستلزم و نیاز، مهلت پایان نامه های خود را تمدید کرده و همچنین با فرصت بیشتری آن کار را انجام دهند.

مباحث و مطالب مرتبط :%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

حسین توکلی مشاور عالی ریاست نهاد سنجش آموزش کشور گفت: بیش از ۷۰ قسمت و بخش انتخاب رشته‌کنندگان آزمون دکتری (Phd) نیمه‌متمرکز سال شمسی ۹۴ به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه تخصصی و همچنین بررسی کردن سوابق علمی و همچنین آموزشی و همچنین پژوهشی حداکثر در ۵ کدرشته‌محل به دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزشی ذیربط اعلام می‌می شود.

او همچنین افزود: از تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب حاضر در جلسه آزمون دوره دکتری ۵۶ هزار و همچنین … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از معرفی بیش از ۷۰درصد مجازین آزمون دکتری به دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی خبر داد.

حسین توکلی در گفت و همچنین گو با حبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت: از ۱۶۴هزار و همچنین ۷۸۷داوطلب حاضر در جلسه آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز ۵۶هزار و همچنین ۷۴۰داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از آن تعداد ۴۰هزار و همچنین ۲۸۱داوطلب، یعنی ۷۱درصد آنان نسبت به انتخاب رشته اقدام نمودند.

او همچنین … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ از اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در ۱۴ اردیبهشت خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: مهلت انتخاب رشته های تحصیلی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری سال شمسی ۹۴ ساعت ۲۴ دیروز یکشنبه پایان پذیرفت و همچنین بر اساس آمار ابتدایی و اولیه از تعداد ۵۶ هزار … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

سرپرست معاونت مسائل دانشجویان داخل وزارت علوم با اعلام آن خبر که ثبت نام جهت نقل و همچنین انتقالات دانشجویان از ابتدای آن ماه آغاز شده،‌گفت: دانشجویان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه نهاد مسائل دانشجویان درخواست مهمانی خود را ثبت کنند.

سید ابوالحسن ریاضی در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا درپاسخ به آن سوال که طرح هوشمندسازی کارت دانشجویان به کجارسید، گفت: تمام اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری انجام شده ولی باید توجه داشت اجرای آن … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

به به گفته پی اچ دی نیوز، دکتر علوی فاضل گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و همچنین جنرال از روز دوشنبه سی و همچنین یکم فروردین ماه آغاز شد. علوی فاضل گفت: متقاضیان جهت ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید English.iau.ac.ir اقدام کنند. او همچنین خاطرنشان کرد: آن آزمون روز شنبه ۲۳ خرداد ماه سال شمسی ۹۴ در تهران به آدرس: انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از عدم محاسبه نمره منفی جهت پاسخ های غلط در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت: کارت شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از اول اردیبهشت‌ماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته می باشد و همچنین کلیه ثبت نام کنندگان تا روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه می‌توانند نسبت … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا سه شنبه اول اردیبهشت از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش توزیع می‌می شود.
خبرگزاری فارس: توزیع کارت آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار تیم دانشگاه خبرگزاری فارس، کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ تمام داوطلبان‌ متقاضی شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا سه شنبه اول اردیبهشت جهت دیدن و همچنین پرینت بر … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از آغاز مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ از ساعت ۱۸ امروز، دوشنبه ۳۱ فروردین ماه خبر داد و همچنین گفت: آن مهلت تا روز پنجشنبه ۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

حسین توکلی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،با گفتن آنکه دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۴ از عصر روز قبل روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

دکتر حسین توکلی مشاور عالی نهاد سنجش در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: بر‌اساس برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی پیش بینی شده قرار بود تمامی سوالات آزمون دکترا فردا بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjeshoorg قرار گیرد ولی باید توجه داشت کلید سوالات دقایقی پیش بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد نشر یافته شده شد آن هم دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند می‌توانند از ۳۱ فروردین تا سوم اردیبهشت ماه نسبت به … مطلب کامل%name افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

ریاست مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت از توزیع کارت آزمون دستیاری ۹۴ در تاریخ هفتم و همچنین هشتم اردیبهشت خبر داد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،درمورد آمار ثبت‌نام کنندگان آزمون دستیاری سال شمسی ۹۴ گفت: ۱۴ هزار و همچنین ۸۶۵ فرد یا شخص در آزمون دستیاری سال شمسی ۹۴ ثبت‌نام نموده اند که از آن تعداد ۷۳۶۵ فرد یا شخص زن و همچنین ۷۵۰۰ فرد یا شخص مرد خواهند بود.

او همچنین با گفتن آنکه آن آزمون در تاریخ ۱۰ … مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86/
برترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : افزایش کپی برداری از پایان نامه بین دانشجویان کارشناسی ارشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

57794719.jpg

دانشگاه خواجه نصیر میزبان هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی

دانشگاه خواجه نصیر میزبان هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی مدیر مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه …

سوپروب close
خرید بک لینک