خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت پذیرش در دانشگاه خوارزمی

افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت پذیرش در دانشگاه خوارزمی

افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت پذیرش در دانشگاه خوارزمی

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر محمد علی سبحان الهی گفت: با توجه به آن مساله که امسال دانشگاه علوم اقتصادی نیز در دانشگاه خوارزمی ادغام شد، برهمین اساس تعداد ظرفیت های پذیرش دانشجو در آن دانشگاه در مقطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد ۱۰ قسمت و بخش نسبت به سال شمسی قبل افزایش یافت.

او همچنین ادامه داد: همچنین امسا‌ل رشته‌های جدیدی در مقطع دکتری و همچنین کارشناسی ارشد آن دانشگاه ساخته یا ایجاد شده که در مقطع کارشناسی ارشد می قدرت به رشته های میان رشته ای، اقتصاد انرژی، مدیریت اقتصادی و مالی، نانو شیمی، زمین شناسی نفت و همچنین نانو فیزیک اشاره کرد.  

سرپرست دانشگاه خوارزمی یادآورشد: همچنین امسال در مقطع دکتری نیز رشته‌های جدید روانشناسی سلامت و همچنین  مدیریت آموزش عالی پیاده سازی و راه اندازی شده می باشد.

او همچنین در مورد دلیل حذف دوره شبانه از دانشگاه خوارزمی گفت: عدم وجود متقاضی و همچنین داوطلب در آن دوره باعث حذف آن هم شد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DB%B1%DB%B0-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت پذیرش در دانشگاه خوارزمی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک