خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / افزایش ۲۰درصدی شهریه دانشگاه غیرانتفاعی سجاد در سال آینده

افزایش ۲۰درصدی شهریه دانشگاه غیرانتفاعی سجاد در سال آینده

افزایش ۲۰درصدی شهریه دانشگاه غیرانتفاعی سجاد در سال شمسی بعدی

ریاست دانشگاه سجاد گفت: شهریه‌ها در سال شمسی بعدی ۲۰ قسمت و بخش افزایش خواهد داشت.

حائریان در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در ارتباط و رابطه با افزایش شهریه‌ها اظهار کرد: در سال شمسی بعدی ۲۰ قسمت و بخش به شهریه‌ دانشجویان اضافه خواهد شد.

او همچنین افزود: آن افزایش شهریه دانشجویان توسط هیات امنای دانشگاه صورت خواهد گرفت که به تصویب وزارت علوم رسیده می باشد.

حائریان تصریح کرد: در سال شمسی‌های قبل که افزایش شهریه توسط وزارت علوم انجام می‌شد کاهشی در پذیرش دانشجو در دانشگاه نداشتیم ولی باید توجه داشت درمورد تعداد دانشجویان سال شمسی بعدی که با افزایش شهریه ثبت نام می‌کنند درحال حاضر آماری در دست نیست.

ریاست دانشگاه سجاد در خصوص تعداد دانشجویان و همچنین اساتید فعال در آن دانشگاه گفت: در حال حاضر حدود ۵۰۰۰ دانشجو و همچنین ۷۰ استاد و همچنین عضو هیات علمی به صورت نمیه‌وقت و همچنین تمام وقت در آن دانشگاه مشغول فعالیت خواهند بود.

حایریان در ادامه در خصوص رشته‌های موجود در آن دانشگاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۴۰ رشته و همچنین گرایش در دانشگاه سجاد ارایه می می شود که شامل ۱۱ رشته در مقطع کارشناسی ارشد بوده و همچنین سایر رشته‌ها نیز در مقاطع کاردانی و همچنین کارشناسی می باشد.

او همچنین اظهار کرد: در سال شمسی بعدی سه رشته مهندسی مواد، مهندسی برق کنترل و همچنین مهندسی امنیت اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تدریس خواهد شد؛ همچنین قرار بود زمانی که موسسه آموزش عالی سجاد تغییر پیدا کردن به دانشگاه می شود، پذیرش دانشجو در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی الکترونیک و همچنین مهندسی مخابرات در مقطع دکتری صورت گیرد که هنوز آن قول عملی نشده می باشد.

حایران ادامه داد: قرار می باشد سال شمسی بعدی سه رشته در مقطع کارشناسی به چارت تحصیلی دانشگاه اضافه می شود که آن نیز هنوز از سوی وزارت خانه به ما اعلام نشده می باشد.

او همچنین اظهار کرد: در سال شمسی بعدی سه رشته مهندسی مواد، مهندسی برق کنترل و همچنین مهندسی امنیت اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تدریس خواهد شد؛ همچنین قرار بود زمانی که موسسه آموزش عالی سجاد تغییر پیدا کردن به دانشگاه می شود، پذیرش دانشجو در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی الکترونیک و همچنین مهندسی مخابرات در مقطع دکتری صورت گیرد که هنوز آن قول عملی به صورت رسمی ابلاغ نشده می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-20%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10093
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : افزایش ۲۰درصدی شهریه دانشگاه غیرانتفاعی سجاد در سال شمسی بعدی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک