خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / افزایش ۲۰ درصدی شهریه ورودی‌های جدید دانشگاه غیر انتفاعی خیام

افزایش ۲۰ درصدی شهریه ورودی‌های جدید دانشگاه غیر انتفاعی خیام

افزایش ۲۰ درصدی شهریه ورودی‌های جدید دانشگاه غیر انتفاعی خیام

ریاست دانشگاه خیام با اشاره به افزایش شهریه‌های دانشجویان آن دانشگاه تصریح کرد: افزایش شهریه‌ها همگام با افزایش هزینه‌های دانشگاه می باشد و همچنین ورودی‌های جدید با افزایش ۲۰ درصدی شهریه ثابت و همچنین متغییر ثبت نام می‌شوند.

محسن طیرانی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در ارتباط و رابطه با رتبه‌ آن دانشگاه در رتبه بندی وزارت علوم گفت: طبق سطح‌بندی وزارت علوم دانشگاه خیام در سطح یک آن رتبه‌بندی از پنج سطح در نظر گرفته شده جهت موسسات غیرانتفاعی قرار گرفته می باشد.

او همچنین در خصوص ملاک‌های مشخص کردن شهریه‌های دانشجویی ادامه داد: شهریه سال شمسی‌های قبل توسط وزارت علوم مشخص کردن می‌شد ولی باید توجه داشت از زمانی که موسسه علمی آموزشی خیام دانشگاه شد، هیات امنای دانشگاه با تصویب وزارت علوم راسا نسبت به مشخص کردن شهریه اقدام می‌کند.

طیرانی تصریح کرد: شهریه ثابت دانشجویان ورودی سال شمسی‌های قبل بدون تغییر خواهد بود و همچنین تنها شهریه متغییر آن هم‌هاست که ۲۰ قسمت و بخش نسبت به سال شمسی قبل، یعنی زمانی که دانشگاه هنوز در قالب موسسه فعالیت می‌کرد، افزایش یافته می باشد.

ریاست دانشگاه خیام اضافه کرد: ورودی‌های جدید با افزایش ۲۰ درصدی شهریه ثابت و همچنین متغییر ثبت نام می‌شوند.

طیرانی در مورد نارضایتی‌های دانشجویان از افزایش شهریه تاکید کرد: همگام با افزایش هزینه‌های دانشگاه مانند افزایش حقوق کارکنان شهریه هم افزایش میابد و همچنین آن افزایش شهریه با تصویب وزارت علوم گرفته شده می باشد.

او همچنین تصریح کرد: دانشجو بایستی و حتما بداند که در صورتی که به دانشگاه غیرانتفاعی می‌آید، بایستی و حتما شهریه پرداخت کند.

ریاست دانشگاه خیام در پاسخ به آن سوال مبنی بر آنکه «چه تعداد عضو هیات علمی و همچنین استاد نیمه وقت در دانشگاه فعالیت دارند» گفت: در حال حاضر ۷۲ عضو هیات علمی و همچنین استاد در دانشگاه خیام مشغول به تدریس خواهند بود.

طیرانی در قسمت و بخش غیره ای از آن گفت‌وگو با اشاره به رشته‌های جدید ارایه شده در آن دانشگاه عنوان کرد: از سال شمسی بعدی قرار می باشد سه رشته در مقطع کارشناسی ارشد از گرایش‌های مهندسی عمران، مهندسی مکانیک و همچنین آمار اقتصادی در دانشگاه ارایه می شود؛ همچنین قرار می باشد مقطع دکتری رشته فیزیک نیز به زودی در آن مجموعه تدریس می شود.

او همچنین افزود: در حال حاضر ۵۲۵۰ دانشجو در ۳۶ رشته در آن دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند بود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10073
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : افزایش ۲۰ درصدی شهریه ورودی‌های جدید دانشگاه غیر انتفاعی خیام

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک