سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / افزایش ۴۰۰۰ متر مربعی فضای خوابگاه‌های دانشگاه شهرکرد

افزایش ۴۰۰۰ متر مربعی فضای خوابگاه‌های دانشگاه شهرکرد

افزایش ۴۰۰۰ متر مربعی فضای خوابگاه‌های دانشگاه شهرکرد

رییس دانشگاه شهرکرد گفت: طی یک سال شمسی قبل ۴۰۰۰ مترمربع به فضای خوابگاه‌های دانشگاه شهرکرد اضافه شد در حالی که طی ۲۰ سال شمسی قبل در کل ۶۰۰۰ متر مربع افزایش فضا داشتیم.

شایان شامحمدی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و همچنین بختیاری، با گفتن آنکه چهارمحال و همچنین بختیاری با هشت دانشگاه، ۵۰ هزار دانشجو و همچنین ۹۰۰ هیات علمی از استان‌های دانشگاه محور کشور می باشد، تصریح کرد: دانشگاه شهرکرد با هشت دانشکده فعال، سه پردیس و همچنین ۸۰۰۰ دانشجو در استان فعال می باشد.

او همچنین اظهارکرد: ۶۰درصد آن دانشجویان دختر و همچنین ۴۰ قسمت و بخش پسر خواهند بود که از آن تعداد ۴درصد در مقطع دکتری، ۶۶درصد در مقطع کارشناسی و همچنین ۳۰ قسمت و بخش در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‌‎کنند.

شامحمدی با گفتن آنکه در دو سال شمسی قبل نخستین پردیس آن دانشگاه ساخته یا ایجاد شد، تصریح کرد: از سال شمسی قبل به تا حال تعداد رشته‎های تحصیلی آن پردیس نیز از ۱۳ رشته به ۲۹ رشته افزایش یافته می باشد.

او همچنین به فعالیت هشت مرکز پژوهشی آن دانشگاه در استان نیز اشاره و همچنین خاطرنشان کرد: میانگین سرانه مقالات ارائه شده دراین مراکز ۲٫۲۵ می باشد که مقدار و اندازه و میزان مطلوبی می باشد همچنین ۱۲۵هزار جلد کتاب در آن مراکز وجود دارد.

شامحمدی با اشاره به رشد ۵۳ درصدی بودجه دانشگاه شهرکرد نسبت به قبل، افزود: در سال شمسی تحصیلی ۹۲-۹۳ شاهد رشد ۴۰ درصدی دخل و درآمد دانشگاه بودیم.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-4000-%D9%85%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D8%B9%DB%8C-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-11389
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : افزایش ۴۰۰۰ متر مربعی فضای خوابگاه‌های دانشگاه شهرکرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک