خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / افزایش ۵۱ رشته محل جدید در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

افزایش ۵۱ رشته محل جدید در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

افزایش ۵۱ رشته محل جدید در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد از تحقق بیش از ۱۰ درصدی درآمدهای غیرشهریه‎ای آن واحد در سال شمسی قبل خبر داد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر یدالله ملکی در تشریح فعالیت‌های واحد خرم‌آباد در جمع خبرنگاران از افزایش ۵۱ رشته محل جدید در آن واحد در سال شمسی قبل خبر داد و همچنین افزود: تعداد رشته‎های آن واحد در دو مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری تا قبل از سال شمسی ۹۳ تنها ۱۳ رشته بود که در سال شمسی قبل به ۵۱ رشته افزایش یافته و همچنین از آن تعداد، ۳۴ رشته تا به امروز فعال شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: در سال شمسی قبل به ویژه در نیمه دوم سال شمسی اقدامات قابل قبولی در آن واحد انجام شد که به روش حتم بدون حمایت‎های نماینده تام‎الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان انجام آن فعالیت‌ها غیر ممکن بود. توسعه تحصیلات تکمیلی در آن واحد در راستای سیاست‎ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‎های کلان دانشگاه شامل موفقیت‎های واحد خرم‎آباد در سال شمسی ۹۳ بود که هنوز نیز ادامه دارد.

ملکی در مورد کاهش وابستگی به شهریه‎های دانشجویان نیز گفت: سال شمسی قبل در حدود ۱۰٫۳ قسمت و بخش درآمدهای غیرشهریه‎ای آن واحد تحقق یافته می باشد که تلاش داریم در سال شمسی جاری آن مقدار افزایش یافته و همچنین اهداف برنامه جذاب و جالب و خوب کلان دانشگاه آزاد اسلامی در آن باره تحقق یابد.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد از مشخص کردن تکلیف پروژه‎های متوقف شده عمرانی آن واحد خبر داد و همچنین افزود: چهار پروژه پهناور و بزرگ عمرانی آن واحد در سال شمسی‎های قبل به دلایل متنوع و گوناگون و مختلف متوقف شده بود که در سال شمسی ۹۳ با وجود کاهش درآمدهای دانشگاه به دلیل کاهش مقدار و اندازه و میزان دانشجو، تکلیف و همچنین سرنوشت آن پروژه‎ها مشخص شد و همچنین با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی‎های انجام شده به تدریج و همچنین در ماه‎های بعدی شاهد تکمیل آن پروژه‎ها خواهیم بود.

او همچنین با گفتن آنکه بهترین اوضاع اقتصادی و مالی را در سال شمسی قبل تجربه کردیم، تصریح کرد: با وجود تمامی معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین کاهش جمعیت دانشجویی کشور آن واحد با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‎ریزی دقیق و همچنین انجام صرفه‎جویی بهترین سطح اقتصادی و مالی را تجربه کرده می باشد .تجهیز آزمایشگاه آن واحد به عنوان یکی از مجهزترین آزمایشگاه‎های منطقه غرب کشور، اجرای اتوماسیون اداری، گازرسانی واحد خرم‎آباد شامل اقدامات دیگر واحد در سال شمسی قبل بوده می باشد.

ملکی با توجه به فضای همدلی و همچنین صمیمیت در آن واحد گفت: اکنون فضای بدون حاشیه‌ای در آن واحد قابل لمس می باشد و همچنین اجازه ندادیم جریانات سیاسی، واحد خرم آباد را به جایگاهی جهت عرض اندام خود تغییر پیدا کردن کنند.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد ادامه داد: در باره تاسیس شرکت‎های دانش‎بنیان و همچنین مراکز رشد نیز اقدامات خوبی انجام شده و همچنین گام‎های مقدماتی و همچنین ابتدایی و اولیه جهت تاسیس و همچنین راه‎اندازی شرکت‎ها و همچنین مراکز رشد در آن واحد برداشته شده که به زودی به پس نتیجه آن می شود که نهایی خواهند رسید.

او همچنین در باره جذب هیات علمی در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی گفتن کرد: بحث مهم در آن ارتباط و رابطه ساخته یا ایجاد تعادل در هرم هیات علمی در استان می باشد که با انجام آن سیاست قسمت و بخش قابل توجهی از معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین تگناها در سطح علمی و همچنین همچنین اقتصادی و مالی مرتفع شده می باشد.

ملکی خاطرنشان کرد: با آن حال واحد خرم‎آباد در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی و همچنین تقویت کادر اساتید و همچنین هرم هیات علمی خود نیازمند استخدام ۴۰ استاد می باشد که گام‎های نخستین آن برنامه جذاب و جالب و خوب نیز برداشته شده و همچنین به زودی مراحل جذب آن اشخاص در چارچوب فراخوان درون سازمانی و همچنین برون سازمانی آغاز خواهد شد.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد در مورد اجرای طرح‎های فرهنگی ماندگار نیز گفت: احداث بوستانی به مساحت ۸۰۰۰ هکتار و همچنین کاشت ۱۰ هزار اصله نهال به تعداد شهدای استان در آن هم و همچنین احداث یادمان شهدا در آن بوستان در واحد، مهم‎ترین طرح فرهنگی ماندگار بوده می باشد که خوشبختانه در سال شمسی قبل اجرا شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AD%D9%84-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-9774
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : افزایش ۵۱ رشته محل جدید در دانشگاه آزاد خرم‎آباد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …