خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / افزایش ۱۵ درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۵-۹۴

افزایش ۱۵ درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۵-۹۴

افزایش ۱۵ درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از باشگاه خبرنگاران جوون : دکتر صدر، دست یار اداری اقتصادی و مالی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: بر خلاف آنچه شایعه می‌می شود که شهریه دانشگاه پیام نور در سال شمسی جاری افزایش خواهد داشت، بایستی و حتما تاکید کنم شهریه آن دانشگاه براساس سیاست‌های وزارت علوم مطابق هر سال شمسی ۱۵ قسمت و بخش افزایش می‌یابد ولی باید توجه داشت آن دانشگاه بر اساس نحوه عملکرد خود و همچنین ارائه تسهیلات به دانشجویان حتی کمتر از آن مقدار و اندازه و میزان شهریه اخذ می کند.

او همچنین ادامه داد: مطابق هر ساله شهریه ثابت ۱۵ قسمت و بخش جهت کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد در منطقه ها و مناطق برخوردار اعمال می‌می شود که جهت دوره کارشناسی به مقدار و اندازه و میزان ۱۱۰ هزار تومان خواهد بود البته بایستی و حتما متذکر شوم، شهریه متغیر براساس نوع واحد عملی و همچنین نظری متغایر و متفاوت می باشد.

او همچنین گفت اخذ شهریه در منطقه ها و مناطق کمتر برخوردار و همچنین محروم از ۱۵ قسمت و بخش سالانه نیز کمتر خواهد بود.

بدین ترتیب شهریه ثابت پیام نور در سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ جهت مقطع کارشناسی در نواحی ۱ و همچنین ۲ مبلغ ۱۲۶ هزار ۹۶۰ تومان و همچنین در نواحی ۳ ، ۴ و همچنین ۵ مبلغ ۱۰۱ هزار و همچنین ۸۳۲ تومان می باشد.

همچنین شهریه ثابت کارشناسی ارشد پیام نور در سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ جهت کلیه ورودی ها و همچنین کلیه رشته ها ۷۱۴ هزار تومان خواهد بود.

تفاوتی بین شهریه رشته های متنوع و گوناگون و مختلف در تیم های متنوع و گوناگون و مختلف از قبیل فنی و همچنین مهندسی با رشته های علوم انسانی وجود ندارد و همچنین همچنین شهریه در تمامی دوره ها (سراسری – فراگیر – بدون آزمون) یکسان شده می باشد.

باتوجه به عدم نشر رسمی جدول شهریه توسط دانشگاه پیام نور مبالغ بالا فاقد اعتبار می باشد و همچنین امکان تغییر در مبالغ وجود دارد.

بر اساس تصویب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، شهریه سال شمسی تحصیلی جهت تمام مراکز آموزش عالی دولتی و همچنین غیردولتی بایستی و حتما توسط هیأت امنای آنها مشخص کردن شده و همچنین جهت درج در دفترچه راهنمای آزمون نهاد سنجش آموزش کشور به دفتر گسترش آموزش عالی ارسال می شود.

 

http://pnuna.com/1394/01/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-15-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-95-94.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : افزایش ۱۵ درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک