خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / افزودن کارآفرینی و فناوری به رشته‌های دکتری تخصصی پزشکی

افزودن کارآفرینی و فناوری به رشته‌های دکتری تخصصی پزشکی

افزودن کارآفرینی و همچنین فناوری به رشته‌های دکتری تخصصی علم پزشکی جدید

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار آموزشی وزارت بهداشت گفت: کل دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) در علوم علم پزشکی جدید با هدف اضافه کردن قسمت و بخش های فناوری و همچنین کارآفرینی بازبینی می شوند. 1759373 افزودن کارآفرینی و فناوری به رشته‌های دکتری تخصصی پزشکی

دکتر باقر لاریجانی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: بازبینی کل دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) در علوم علم پزشکی جدید در دستور کار قرار گرفته می باشد و همچنین یکی از محورهای بازبینی، ساخته یا ایجاد فناوری و همچنین کارآفرینی در آن رشته ها می باشد.

او همچنین افزود: بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی که انجام شده کلیه برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی دکتری تخصصی تا پایان سال شمسی بازبینی می شوند. همچنین بازبینی سایر برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی در حوزه های تخصصی در دستور کار قرار دارند.

لاریجانی یادآور شد: بخشنامه ای نیز در حال تدوین می باشد که دانشجویان دکتری تخصصی به ویژه در رشته داروسازی بتوانند طرح های خود را در مراکز رشد وابسته به دانشگاه ها بگذارنند. 

دست یار آموزشی وزارت بهداشت گفت: آن بخشنامه به زودی نهایی شده و همچنین در یک ماه بعدی اجرایی خواهد شد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-10613
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : افزودن کارآفرینی و همچنین فناوری به رشته‌های دکتری تخصصی علم پزشکی جدید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک