خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / الزام دانشجویان دکتری امیرکبیر به چاپ مقالات در مجلات معتبر

الزام دانشجویان دکتری امیرکبیر به چاپ مقالات در مجلات معتبر

الزام دانشجویان دکتری امیرکبیر به چاپ مقالات در مجلات معتبر

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های آن دانشگاه جهت ارتقاء در رتبه بندی را، الزام دانشجویان دکتری به چاپ مقالات در مجلات با کیفیت بالا اعلام کرد. 1696513 الزام دانشجویان دکتری امیرکبیر به چاپ مقالات در مجلات معتبر

دکتر عباس سروش در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر با اشاره به برنامه جذاب و جالب و خوب های آن دانشگاه جهت ارتقاء اکثرا و بیشتر در رتبه بندی های بین المللی و همچنین داخلی گفت: یکی از سیاست های دانشگاه صنعتی امیرکبیر دراین ارتباط و رابطه ساخته یا ایجاد محیط با نشاط می باشد چرا که محیط با نشاط در افزایش کارایی اساتید و همچنین دانشجویان در رتبه بندی ها موثر می باشد.

او همچنین از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های دانشگاه به تسهیل شیوه نامه ارتقاء اشاره کرد و همچنین گفت: با تسریع شیوه نامه ارتقاء، باره ارتقاء اساتیدی که واجد شرایط خواهند بود را فراهم کرده ایم و همچنین طی ۶ ماه قبل ۲۶ فرد یا شخص از اساتید دانشگاه ارتقاء یافته اند.

دست یار آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ادامه داد: در مورد دانشجویان دکتری نیز به نحوی عمل می کنیم که دانشجویان وادار شوند مقالات خود را در مجلا‌ت با کیفیت بالا نشر یافته شده کنند زیرا و به درستی که آن مساله به ارتقا رتبه دانشگاه منجر می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-isi-isc-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-11043
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : الزام دانشجویان دکتری امیرکبیر به چاپ مقالات در مجلات معتبر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک