سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / امتحان مجدد ۳ عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶ و همچنین ترم تابستان ۹۷ پیام نور

امتحان مجدد ۳ عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶ و همچنین ترم تابستان ۹۷ پیام نور

امتحان مجدد ۳ عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶ و همچنین ترم تابستان ۹۷ پیام نور

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : مرکز آزمون دانشگاه پیام نور ۳ عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶ و همچنین ترم تابستان ۹۷ را خارج از منبع اعلام و همچنین جهت آن هم آزمون مجدد برگزار می کند.

دانشگاه پیام نور درس روش بررسی در مطالعات زبان شناسی و همچنین مبانی روش بررسی را با کد ۱۲۱۲۲۲۲ و همچنین ۱۲۱۲۳۲۷ را به عنوان خارج از منبع در امتحانات نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام کرد.

آن دروس مرتبط به رشته های زبان شناسی همگانی و همچنین آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در ترم دوم سال شمسی تحصیلی ۹۷-۹۶ می باشند.

همچنین درس بوم شناسی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین طراحی محیطی با کد درس ۱۸۱۳۰۳۷ در رشته شهرستان شهرسازی در نیمسال تابستان ۹۷ خارج از منبع اعلام شده می باشد.

 

موارد و نکات خیلی زیاد مهم :

۱- الزامی جهت شرکت در آزمون مجدد نیست.

۲- تنها و فقط دانشجویانی می توانند در آزمون مجدد شرکت کنند که در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ (کد درس ۱۲۱۲۲۲۲ و همچنین ۱۲۱۲۳۲۷) و همچنین نیمسال تابستان ۹۷ (کد درس ۱۸۱۳۰۳۷) جهت آن دروس در جلسه امتحان حاضر بودند.

۳- دانشجویانی که نیت و اراده شرکت در آزمون مجدد را دارند بایستی و حتما بدانند که آن دروس جزء سقف انتخاب واحد ترم اول محسوب نمی می شود و همچنین در واقع دانشجو مازاد برسقف انتخاب واحد ترم اول می تواند آن درس را نیز امتحان بدهد.

۴- ثبت نام دانشجویان توسط مرکز سنجش و همچنین آزمون در سیستم گلستان صورت خواهد پذیرفت.

۵- تاریخ امتحان درس فوق همزمان با امتحانات پایان نیمسال اول ۹۸-۹۷ خواهد بود.

 

دروس خارج از منبع: به دروسی گفته می می شود که سوالات طرح شده در امتحان از کتاب و همچنین منبع اعلام شده طرح نشده می باشد.

دروس ریزشی: دروس در صورتی در لیست ریزشی‌ها قرار می‌گیرند که بیش از ۷۰ قسمت و بخش از دانشجویان در آن هم درس نمره قبولی کسب نکنند، و همچنین بیش از ۵۰ دانشجو آن هم درس را انتخاب کرده باشند. شرکت یا عدم شرکت در آزمون دروس ریزشی به اختیار خود دانشجویان می باشد.

جهت دیدن بخشنامه در سایز اصلی برروی آن هم کلیک کنید

65554 امتحان مجدد 3 عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم 97 96 و همچنین ترم تابستان 97 پیام نور

امتحان مجدد ۳ عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶ و ترم تابستان ۹۷ پیام نور


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : امتحان مجدد ۳ عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶ و همچنین ترم تابستان ۹۷ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک …

سوپروب close
خرید بک لینک