سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد

امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد

امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۱۹۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد ۹۸ خبر داد و همچنین اعلام کرد: آن مهلت فردا یکشنبه ۲۵ آذر پایان می‌پذیرد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام آن خبر اظهار کرد: ثبت‌نام جهت شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۸ در تمام دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی دولتی و همچنین غیردولتی شامل دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین همچنین ثبت‌نام بیست و همچنین چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از ساعت ۱۱ روز جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور آغاز شده و همچنین فردا یکشنبه ۲۵ آذرماه پایان می‌یابد.

او همچنین در ادامه گفت: داوطلبان جهت شرکت در آن آزمون بایستی و حتما واجد شرایط عمومی و همچنین اختصاصی باشند و همچنین شرایط شرکت در آزمون نیز همزمان با شروع ثبت‌نام، روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۱۹۹هزار و همچنین  ۶۳۵ داوطلب جهت شرکت در آن آزمون ثبت‌نام نموده اند.

مشاور عالی نهاد سنجش خاطرنشان کرد: هر یک از داوطلبان می‌توانند حداکثر در ۲ کدرشته امتحانی طبق ضوابط از رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، متقاضی شرکت در آزمون شوند.

توکلی افزود: بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی‌ارشد و همچنین اولین مرحله بیست و همچنین چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنج‌شنبه ۵ و همچنین جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مرتبط برگزار می‌می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: کارت شرکت در آزمون نیز دوم اردیبهشت‌ماه ۹۸ توزیع می‌می شود. همچنین اطلاعیه نهاد سنجش آموزش کشور در مورد شرایط و همچنین ضوابط، تاریخ و همچنین نحوه ثبت‌نام جهت شرکت در بیست و همچنین چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی روز یکشنبه ۱۱ آذرماه نشر یافته شده شده می باشد.

http://phdpress.ir/%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF/
بهترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

57788819.jpg

ثبت نام بیش از ۵۶ هزار داوطلب در آزمون ارشد

ثبت نام بیش از ۵۶ هزار داوطلب در آزمون ارشد مشاور عالی نهاد سنجش آموزش …

سوپروب close
خرید بک لینک