خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / امشب،آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری

امشب،آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری

همین امشب،آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور با گفتن آنکه ساعت ۲۴امشب آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری می باشدتاکید کرد:آن مهلت تمدید نخواهد شد.

حسین توکلی در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفته استمهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز ساعت ۲۴ همین امشب،یکشنبه ششم اردیبهشت ماه پایان پذیرفته و همچنین تمدید نخواهد شد.

او همچنین افزود: تا ساعت هشت صبح امروز ششم اردیبهشت ماه از تعداد۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰داوطلب مجاز به انتخاب رشته ۳۷هزار و همچنین ۱۰۰داوطلب (۶۵درصد)انتخاب رشته نموده اند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور تاکید کرد:به داوطلبانی که به تا حال نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده اند توصیه می می شود در زمان باقی مانده به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.orgمراجعه کرده و همچنین نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰کدرشته امتحانی و همچنین ثبت آن هم ها در فرم اینترنتی انتخاب رشته اقدام نمایند.

توکلی در پایان از امکان ویرایش اطلاعات جهت داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند خبر داد و همچنین افزود:داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند و همچنین اطلاعات آن هم ها مستلزم و نیاز به ویرایش دارد نیز می توانند تا ساعت ۲۴امشب با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش نسبت به وبرایش اطلاعات اقدام نمایند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%85%D8%B4%D8%A8-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-9782
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : همین امشب،آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک