سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه پیام‌ نور و همچنین نهاد مدارس غیردولتی

امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه پیام‌ نور و همچنین نهاد مدارس غیردولتی

امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه پیام‌ نور و همچنین نهاد مدارس غیردولتی

پیام نورنا: دانشگاه پیام نور و همچنین نهاد مدارس غیر دولتی و همچنین توسعه مشارکت های مردمی با هدف افزایش مشارکت دانشگاه در نمایش آموزش های آزاد کوتاه مدت داوطلبان و همچنین قوه انسانی آموزش و همچنین پرورش به ویژه مدارس غیردولتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایرنا – ریاست دانشگاه پیام نور در آیین امضای تفاهم نامه اظهار کرد: آموزش و همچنین پرورش با توجه به نقش حساس تعلیم و همچنین تربیتی خود، یکی از نهادهای خیلی زیاد مهم کشور به شمار رفته و همچنین دانشگاه پیام نور نیز با توجه به گستره ملی و همچنین بین المللی، می‌تواند در کنار آموزش ‌و همچنین پرورش قرار گرفته تا از ظرفیت های هم به‌خوبی بهره بری و استفاده کنند.

محمدرضا زمانی با اشاره به مراکز و همچنین واحدهای دانشگاه پیام نور در داخل کشور افزود: دانشگاه پیام‌نور با ۵۰۰ مرکز داخلی، ۴۰ مرکز بین المللی و همچنین ۴ هزار عضو علمی، سرویس ها و خدمات خیلی زیاد مطلوبی را به ۴۳۰ هزار دانشجو در تمامی رشته ها ارائه می دهد.

ریاست نهاد مدارس غیردولتی نیز با قدردانی از همراهی و همچنین همکاری دانشگاه پیام‌نور گفت: در حوزه مدیریت آموزش از راه دور ۱۷۵۰ مدرسه وجود دارد که انعقاد تفاهم‌نامه با دانشگاه پیام نور در قسمت و بخش بهره بری و استفاده از فناوری‌های نوین آموزشی جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات دانش‌آموزان محروم از تحصیل، خیلی زیاد تأثیرگذار می باشد.

براساس نقل از دانشگاه پیام نور ، مجتبی زینی وند با گفتن آنکه هدف آن نهاد جلب مشارکت‌های مردمی و همچنین دستگاه‌های دولتی و همچنین غیردولتی می باشد، گفت: آموزش‌ و همچنین پرورش نهاد گسترده‌ای می باشد که مشارکت نهادهای دیگر می تواند آن هم را در دست‌یابی به اهداف نظام تعلیم و همچنین تربیت خیلی زیاد کمک کند.

امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه پیام‌ نور و سازمان مدارس غیردولتی


جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه پیام‌ نور و همچنین نهاد مدارس غیردولتی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک